Toptan Palaska Nereden Alınır?

toptan palaska kemer satisi

Askeri kemer olarak bilinen palaska, çok amaçlı olan ve naylon maddeden üretilmiş, üzerine matara, tabanca gibi malzemelerin takılıp taşınmasını sağlayan delikli kalın kemerdir. Eskilerden beri askeriyede kullanımı yaygın olan palaskanın farklı tarihi anıları bulunmaktadır.

Kaç Çeşit Palaska Mevcut?

Palaska çeşitleri, kullanım alanlarına ve renklerine göre değişmektedir. Firmamız tarafından üretilen palaska çeşitleri, perakende ya da toptan olacak şekilde askeriyeye, özel güvenlik birimlerine ve buna benzer kurumalara satışı yapılmaktadır.

    • Askeri palaska,
    • Siyah palaska,
    • Özel Güvenlik palaskası

olmak üzere 3 çeşit palaska türümüz mevcuttur.

Siyah Palaska Nasıldır?

Siyah palaska, siyah naylon iplikten örgü şeklinde örülmüş kaliteli ve dayanıklı kemerdir. Firma olarak toptan siyah palaska satışımız mevcuttur. Asker yeşili ve bej renkte de üretimi yapılmaktadır ve aynı özelliklere sahiptir.

palaska kemer modelleri
AskerKolisi.com’da satışı olan palaska modelleri

 

Askeri Palaska Nasıldır?

Asker desenli olan, koyu ya da açık yeşil daha doğrusu askeriyeye uygun şekillerde üretilen naylon iplikle örülmüş, sicim özelliğine sahip olan kemerdir. Tokası da kemer gibi özel ve kaliteli bir şekilde üretilmiş ve pratik kullanıma elverişlidir. Askeriyeye toptan asker palaskası dağıtımımız mevcuttur.

Pratik kullanımı ile tercih edilen palaska, her türlü zorlu şartlarda kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bele takılan palaska, üzerinde bulunan delikler sayesinde bele bağlamasını ve ayarlanmasını kolaylaştırmaktadır. Üzerine su matarası, kütük, silah gibi malzemenin zahmetsizce taşınmasını da sağlamaktadır.

Polis Palaskası Nasıldır?

Özel etiketli bir şekilde üretilen ve üzerine polis yazısı işlenen siyah renkteki bu kemer genellikle özel güvenlik birimleri tarafından kullanılmaktadır. Özel güvenlik birimlerimize de firmamız tarafından toptan özel güvenlik palaskası teslimatı yapılmaktadır.

Palaska Kemerin Ne Gibi Özellikleri Vardır?

Her türlü kamuflaj için üretimi yapılabilen bu kemerlerin özelliği çok amaçlı ve kullanım kolaylığı sağlamasıdır. Askeriyede kullanılan palaskaya matara, kütüklük gibi şeylerin bir arada taşınmasını sağlar. Palaskanın en önemli özelliği üzerinde bulunan deliklerdir. Delikler, kemerin bel ayarının yapılmasını kolaylaştırır.

palaska kemer satinal
AskerKolisi.com’da satışı olan palaska modelleri

 

Palaska tek düzeyde, fazla çeşide kaçmadan aynı yöntemle üretilmesi seri üretimini hızlandırmaktadır. Hangi amaçla kullanılırsa kullanılsın, üretiminde renk dışında fazla bir değişiklik yapılmaz. Üretim amacına göre tasarlanan kemer, seri bir şekilde, kaliteli ve hızlı üretimi yapılmaktadır.

Palaskanın imalatının sağlam ve kaliteli oluşu, birçok alanda kullanım için tercih edilmektedir. Dağcılık için merakı olanların da kullanması gereken ana malzemelerden biridir. Kampçıların, ormanda çalışan ve ağaç kesme işiyle uğraşan işçilerin, avcılık yapanların da palaska kemer kullandıkları bir gerçektir.

Toptan Palaska Nereden Alınır?

Seri bir şekilde yapmış olduğumuz imalatımız içerisinde askeriye ihtiyaçları da bulunmaktadır. Bir askere lazım gelen her türlü ihtiyacın bulunduğu AskerKolisi.com’da perakende ve toptan satışlarımız arasında yer almaktadır. Toptan palaska nereden alınır diye düşünmeden bizimle yapacağınız irtibatta, tecrübeli ve güvenilir elemanlarımızla sizlere her türlü konuda yardımcı olmak için hazır bulunmaktayız.

Tüm palaska kemer modellerini ve perakende fiyatlarını görmek için burayı ziyaret edin.

Toptan palaska satışı hakkında bilgi alıp fiyat indirimi için bize yazın.

toptan palaska satisi

asker malzeme listesi ne almaliyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder
Bize Yazın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?