Türkiye’nin asker malzemeleri ve hazır asker setleri konusunda öncü firması Asker Kolisi, bir tık ötenizden daha yakında! Bize telefon, WhatsApp hattı ve e-posta üzerinden ulaşmak çok kolay!

Mağaza & Satış: Eğitim Mah. Kasap İsmail Sk. Sadıkoğlu 5 Plaza Dükkan Nu: 11/B (Plaza Nu: 8) Kadıköy/ İstanbul

E-ticaret ve Mağaza İletişim:

WhatsApp Hattı:

0530 465 75 40 nolu numaradan 7/24 bize ulaşabilirsiniz. (Siz mesajınızı bırakın, arkadaşlarımız en kısa sürede dönüş yapsın)

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde yer alan Asker Kolisi’nin merkezi, 150 m2’lik iki katlı mağazasıyla sizlere 5 yıldan fazla süredir hizmet veriyor.

Mesai Saatlerimiz:

  • Hafta içi: 10:00 – 19:00
  • Cumartesi-Pazar: 10:00 – 19:00

asker kolisi magaza iletisim nerede kadıköy asker malzemeleri asker kolisi magaza iletisim nerede – kadıköy asker malzemeleri – toptan asker malzemeleri

Haritalarda Asker Kolisi
Türkiye’nin asker malzemeleri ve asker paketi sitesi AskerKolisi.com’un mağazası Kadıköy’de sizlere hizmet veriyor. Ben mağazaya gelip asker setini satın almak istiyorum diyorsanız Google Haritalar’daki Asker Kolisi konumunu ziyaret edebilirsiniz.
Toplu Taşıma İle Mağazamıza Gelebilirsiniz
  • METROBÜS: Metrobüsteki son durak olan Söğütleşme durağında indikten sonra yürüme mesafesi 5-7 dakikada Asker Kolisi’ne ulaşabilirsiniz.
  • MARMARAY: Marmaray’da Söğütlüçeşme durağında indikten sonra 7-8 dakika sonra Asker Kolisi’ne ulaşabilirsiniz.
  • İETT OTOBÜS: Söğütlüçeşme’den geçen herhangi bir İETT otobüsüne bindiğinizde Söğütlüçeşme ya da Kadıköy Belediye durağında inip kısa sürede gelebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki haritayı inceleyebilirsiniz.
asker kolisi harita iletisim kadikoy asker malzemeleri asker kolisi harita iletisim kadikoy asker malzemeleri
Toptan Asker Malzemeleri İletişim Hattı:
Askeri giyim ürünleri, hücum yeleği, silah kılıfları, kamuflaj takım ve askere giderken alınacak her türlü asker malzemelerini en uygun fiyat ile satın alabilirsiniz. Toptan asker malzemeleri ve toplu askeri malzeme alımları için telefon ile ya da mail üzerinden bize ulaşabilirsiniz:

Asker Kolisi Firma Bilgilerimiz:

  • Unvanı: KEMAL GÜNEYLİ – (AskerKolisi.com)
  • Vergi Dairesi: KADIKÖY
  • Vno: 4350678849