Her Şey Dahil Kışlık Bedelli Askerlik Setleri

Askerde kışın birçok ürüne ihtiyacınız olabilir. Birliğiniz tarafından verilecek istihkaklar arasında bu temel ürünlere yer verilmektedir. Ancak her zaman yeterli olmayan bu ürünler için her şey dahil kışlık bedelli askerlik setleri ile yedeklerinin de temin edilmesi gerekiyor. Bu sayede askerde daha rahat edebilirsiniz.

Askerliğin ilk günleri son derece streslidir. Bu strese birde bazı eşyaların eksikliği de dahil olursa ciddi manada sizi zorlayabilir. Asker seti kışlık ürünleri arasında yer alan seçeneklerden yararlanarak çok daha rahat bir bedelli askerlik dönemi geçirebilirsiniz. Bedelli asker çantası içinde mutlaka olması gereken ürünlere Asker Kolisi sayesinde güvenle ulaşabilirsiniz.

Asker Paketinde Neler Var?

Bedelli askerlik paketlerinde ihtiyacınız olacak tüm ürünlere yer verilmektedir. Acemi askerlerin ihtiyaçları detaylı bir şekilde düşünülerek hazırlanan her şey dahil paketler içinde yüzlerce parça eşya yer almaktadır. Bedelli askerlik istihkak listesi dışında kalan ürünler başta olmak üzere bu ürünlere yedek oluşturacak birçok malzeme de yer almaktadır.

Asker paketinde yer alan başlıca ürünler ise şunlardır:

  • Termal içlik ve askeri çoraplar,
  • Askeri fanila ve boxer,
  • Bot boyası, fırçası ve bot vatkası,
  • Havlu ve terlik,
  • Tıraş malzemeleri ve tıraş çantası,
  • Kirli – temiz çamaşır torbası vb.

Kişisel bakım ürünlerinden temel askeri malzemelere kadar tüm ürünlere her şey dahil kışlık bedelli askerlik setleri ile Asker Kolisi güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Gönder
Bize Yazın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?