yazlik havacı asker kolisi banner kislik havacı asker seti banner

Havacı Asker Setleri

Havacı asker setleri askerlik yapacak olanlar için gerekli olan temel malzeme ve eşyaları içeren özel ürünlerdir. Bedelli askerlik yapanlar ya da acemi birliğinde olanlar için ideal olarak hazırlanmıştır. Kışlada muhakkak yanınızda olması gereken eşyalar temel paketlerde bulunur. Erlerin ve erbaşların ihtiyaçlarını tamamen karşılayan bir üründür.

Askerdeyken her gün kullanmak durumunda olduğunuz eşyalar vardır. Fanila, ayak tabanlığı, çorap, boyuna asılan cüzdan, diş fırçası, diş macunu, tıraş çantası, sabun kutusu, ayak kokusu önleyici toz, bot boyası, parlatıcı sünger, çanta, dolap ve bot kilidi, dikiş seti, pudra, kirli çamaşır torbası, temiz çamaşır torbası gibi eşyalar bir set içerisinde bulunur. Havacı asker setleri ihtiyaca göre içindeki eşyaların miktarı bakımından farklı seçenekler sunar. Aşağıda temel sette olan malzemeler sıralanmıştır:

9 tane fanila
9 tane çorap
Bot boyası
Bot fırçası
Bot için parlatıcı sünger
Pudra
Bot Vatkası
Bot Kilidi
Bot Tabanlığı
Çanta ve dolap kilidi
Boyna asılan cüzdan
Dikiş seti
Banyo jileti
Tıraş çantası
Metal Askı
Sabun Kutusu
Kirli Çamaşır Torbası
Temiz çamaşır torbası
Banyo filesi
Ayak kokusu önleyen toz

Tüm ürünler askerlerin ihtiyaçlarına göre ve askeri standartlara uygun olarak üretilir. Havacı asker setleri fanila, boxer ve çoraplar füme renginde olur. Bu renk TSK standartlarına uygun olarak seçilmiştir. Havacılık olarak görev yapanlar diğer askerlerden farklı renk giyinirler. Kış aylarında içlik tercihini dışarıdan görünmeyecek şekilde dilediğiniz renk alabilirsiniz.

Ülkemizde askerlik her erkek için zorunludur ve kutsal bir görevdir. Ülkenin her bölgesinde askerlik için özel kışlalar vardır ve gittiğiniz bölgenin hava şartlarını iyi bilerek uygun eşyalar ile gitmeniz gerekir. Havacı asker setleri kış ve yaz aylarına göre de ayrılır.

Yaz ve kış aylarına göre en uygun asker setini seçerek hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Şartlar zorlaştıkça ihtiyaçlar da artar. Askere gitmeden önce tüm ihtiyacınız olan malzemeleri eksiksiz temin etmeniz gerekir. Teslim olduktan sonra ilk çarşı izninize kadar dışarı çıkamazsınız. Askerliğini bedelli olarak yapacak olanlar ise 30 gün boyunca dışarı çıkamazlar.

Havacı asker malzemeleri arasında uygun kıyafetlerden kişisel temizlik malzemelerine kadar her şey bulunur. Yanınıza doğru eşyaları aldığınızda askerlik boyunca konforunuzu sağlamış olursunuz. İç, dış giyim, kırtasiye malzemesi, temizlik, kişisel bakım eşyalarına ihtiyaç duyarsınız. Asker seti aldığınızda ihtiyaçlarınızı tek seferde temin etmiş olursunuz.

Kendiniz satın alırken ihtiyacınıza göre farklı setleri inceleyebilirsiniz. Eğer bir yakınınız için asker kolisi almak istiyorsanız onun ihtiyacı olacak eşyaları aldığınızdan emin olmanız gerekir. Önemli olan temel ürünleri unutmamaktır. Asker malzemelerini eğer dışarıda mağaza gezerek alırsanız oldukça yorucu olur ve mağazalarda ürünler eksik olabilir. Havacı asker malzemeleri için eksikle uğraşmak ve yorulmak istemiyorsanız set olarak aldığınızda hiçbir eşyanızı unutmadığınızdan da emin olursunuz.

İnternet sitesine girdiğinizde ihtiyacınız olacak her ürün karşınızda olacağı için aradığınız ürünleri bulmakta zorlanmazsınız. Bu sayede hem zamandan kazanırsınız hem de doğru eşyaları aldığınızdan emin olursunuz. Asker malzemeleri aynı zamanda kaliteli olmalıdır. Kolileri satın alırken ihtiyacınız olan her eşyanın içinde olduğundan emin olmanız gerekir.

Boyna asılan cüzdan, bot boyası, bot fırçası, tabanlık, tıraş çantası, kirli ve temiz çamaşır torbası, sabunluk, dikiş seti, askılık, bot vatkası, çanta ve dolap kilidi, el ve yüz havlusu, banyo havlusu, kamuflaj çanta, nevresim takımı ürünleri askere giden herkesin yanında olması gereken ürünlerdir. Havacı asker malzemeleri kaliteli ve dayanıklı kumaş ve malzemelerden üretilir. Kulak tıkacı, mıknatıs, tırnak makası gibi ürünler de askerde lazım olan ürünlerdir.

Kalabalık bir yerde uyuyacağınız için kulak tıkacı işinize oldukça yarayacaktır. Set halinde tüm ürünler bir arada olduğu için koliyi açtığınızda hızlı bir şekilde ihtiyacınız olan eşyalara ulaşabilirsiniz. Tıraş seti askerde her gün tıraş olacağınız için muhakkak kaliteli olmalıdır. Böylece saç ve sakal bakımınızı doğru şekilde yapmış olursunuz. Havacı asker malzemeleri arasında banyo havlusu ile el ve yüz havlusu da vardır. Kişisel temizliğiniz için gerekli olan her ürünü bulabilirsiniz. Sabunluk sayesinde sabununuzu kaybetme gibi bir durum yaşamazsınız.

Bot boyası, bot fırçası, bot parlatıcı sünger, bot kilidi en önemli eşyalar arasındadır. Askerde size bir bot verilir ve yattığınız süreye kadar botlar ayağınızda olur. Bu sebeple ayak kokusu olmayan bir insansanız bile askerde bu durum değişebilir. Ayak kokusunun sizi rahatsız etmemesi için ayak kokusu giderici toz vardır. Bu sayede hem ayaklarınız korumuş olursunuz hem de herkes için sağlıklı bir ortam oluşmuş olur.

Askerde kişisel temizliğiniz ve hijyen oldukça önemlidir. Size ait tek bir dolap olur ve kirli ve temiz çamaşırlarınızı aynı yerde karışık şekilde bulundurmak hiç uygun olmaz. Bu sebeple kirli çamaşır torbası ve temiz çamaşır torbası kullanmanız gerekir. Kütahya havacı kıyafetleri askerde rahat etmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Temizlik torbaları sayesinde kirli ve temiz çamaşırları birbirinden kolayca ayırabilir ve hijyenik bir ortam elde edebilirsiniz. Ayaklarınız bütün gün bot içerisinde olacağından ne kadar konforlu olurlarsa sizin için iyi olur. Bu sebeple ortopedik tabanlık kullanmak avantaj sağlar.

Botlarınız için ayrıca vatka da asker kolisi içinde yer alır. Askere gittiğinizde size nevresim takımı verilir fakat her zaman değiştirecek ya da yıkayacak güçte olmayabileceğinizden yanınızda yedek nevresim takımı bulundurmak iyi olur. Asker setleri içerisinde askeriye standartlarına uygun nevresim takımlar bulunur. Not defteri gibi kırtasiye malzemeleri de not tutmanız için ya da anı olarak kaydetmek istediğiniz durumlar için işinize yarayabilir. Kütahya havacı kıyafetleri her bedene uygun olacak şekildedir.

Bedeninize uygun olan seti online olarak sipariş vererek alabilirsiniz. Kış aylarında askerlik yapacaklar için bere, atkı, boyunluk, eldiven ürünleri setler içerisinde yer alır. Rüzgar geçirmez şekilde polar kumaştan üretilirler. Kış aylarında askerlik yapacaklar için kendilerini soğuktan korumak oldukça önemlidir.

Askerde ihtiyacınız olacak önemli eşyalardan biri de çoraplardır. Kış aylarına uygun çoraplar alarak kendinizi güven altına alabilirsiniz. Kütahya havacı kıyafetleri eğer yakınınız için alacaksanız onun zevkine uygun setleri seçerek askere güvenli bir şekilde gitmesine yardımcı olabilirsiniz. Terlik, pişik pudrası, şafak sayar saat, bavul, çanta için kilitler olmak üzere ihtiyacınız olabilecek her ürünü bulabilirsiniz.

Şafak sayar saatler askerde olan kişiler için ne kadar zamanı kaldığını ölçebilecekleri özel bir üründür. Sevgilinize bu ürünlerden alarak onu mutlu edebilirsiniz. Kamuflaj çantaları da askerde oldukça işe yarar. Bu çantalar özel olarak üretilir ve su geçirmezler. Tüm eşyalarının güvende olacağını bilerek zorlu hava koşullarında dışarıda görev yapabilirler. Kütahya havacı asker kıyafetleri askerliğe başlamadan önce tamamen hazır olmanız için hazırlanır.

Danışmak istediğiniz herhangi bir konu için iletişime geçmeniz yeterli olur. Kaliteli ürünler olduğu için askerlik devam ederken bozulma, yırtılma ya da kırılma gibi durumlarla karşılaşmazsınız. Kaliteli ürünler oldukça uygun fiyat seçenekleri ile size sunulur. Setlerin fiyatları içeriklerine göre çeşitlenir.
Denizci & Jandarma Asker Setleri
Denizci ve jandarma setleri özel olarak üretilen setlerdir. Kara kuvvetleri serilerinden farkı çorap renklerinin farklı olmasıdır. Kütahya havacı asker kıyafetleri gibi her göreve özel olarak hazırlanan setler vardır.

Askere gidecek olanlar için hangi eşyaları yanıma almalıyım gibi soruları ortadan kaldıran setler sayesinde hiçbir eksiğiniz olmadan teslim olabilirsiniz. 6lı ekonomik paket ile temel ihtiyaçlarınızı tamamen gidermiş olursunuz. Asker setlerine bakmak için internet sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. Belirli saatler içinde sipariş verirseniz aynı gün kargoya verilir.

Kütahya havacı asker kıyafetleri askerde sizi rahat ettirecek şekilde hazırlanır. Tek tek ürün almaktansa asker setlerini almak daha avantajlıdır. Bu şekilde ürün unutma gibi durumlar asla yaşanmaz. Tüm ürünler bir arada olduğu için düzenli bir şekilde yola çıkabilirsiniz.

Kış ayları için termal içlik, polar bere, eldiven, atkı, boyunluk setler içerisinde yer alır. Askerlik yaparken her asker gibi eğitim alırsınız. Bu sebeple kendinizi soğuklardan korumanız gerekir. Özellikle soğuk bölgeler için yatarken bile içliği çıkarmamanız doğru olur. Askerde en küçük eşya bile büyük ihtiyaç olabilir. Örneğin dikiş seti 3 iplik ve 1 iğneden oluşur. Kıyafetiniz yırtılırsa hemen kendiniz dikebilir ve bu şekilde konforunuzu devam ettirebilirsiniz. Havacı askeri malzeme askeriyenin standartlarına uygun olarak üretilir.

Askeriyede belirli renkler kabul edilir. Havacıların rengi de fümedir ve başka bir renk asla kabul edilmez. Asker malzemeleri satın alırken bu hususa muhakkak dikkat etmelisiniz. Tuvalet kağıdı, peçete, ıslak mendil gibi kağıt ürünler de setlerde yer alır. Özellikle bedelli askerlik yapacak olanlar için bu eşyalar oldukça önemlidir. Bedelli askerlik 30 gündür ve bu süre boyunca çarşı izni yoktur. Kışlaya teslim olurken yanınıza hangi eşyaları aldıysanız o eşyalarla askerliğinizi geçirirsiniz.

Bu sebeple muhakkak ihtiyacınız olacak temel malzemeler yanınızda ve 30 gün yetecek şekilde olmalıdır. Havacı askeri malzeme temel paket ya da özel paketlerden dilediğinizi sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz setlerde kar maskesi, su geçirmeyen mont gibi ekstra ürünler de olabilir. İhtiyacınız olabilecek her türlü askeri malzemeye online olarak ulaşabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı bir liste yaparak setlere bakabilir ya da setlerin içindeki eşyalara bakarak ihtiyaçlarınıza karar verebilirsiniz.

Uygun fiyat seçenekleri ile askeriyede güvenli ve konforlu bir süreç geçirmiş olursunuz. Asker setleri kış ayları için özel yaz ayları için özel tasarlanır. Örneğin kış aylarında rüzgar geçirmez kıyafetler olurken yaz ayları için terletmeyen kumaşlar tercih edilir. Havacı askeri malzeme her bedene uygun olacak şekilde üretilmiştir. Şafak sayar saat almak isterseniz farklı ve kullanışlı özellikleri vardır. Gece görüşü mevcuttur, alarm ve uyuma modu da özelliklerinden biridir. Asker setlerini sipariş verdiğinizde adresinize direkt olarak gönderilir.

Askerliğinizi yaptığınız bölge şartları ne kadar zor olursa olsun asker setleri sayesinde ihtiyacınız olacak olan her şey yanınızda olur. Sivil hayatınızdaki gibi askerde olduğunuz süre boyunca da kişisel bakım ve hijyeninize dikkat etmeniz gerekir. Bu sebeple yanınızda olan kişisel bakım ürünler çok önemlidir. Yedek kıyafetler, yedek nevresim takımları ve yedek çoraplar muhakkak olmalıdır.

Eğer askere giderken fazla eşya taşımak istemiyorum diyorsanız 6lı ya da 9lu paketleri tercih edebilirsiniz. Askere giderken yanınıza alacağınız eşyaların kaliteli ve sağlam olması oldukça önemlidir. Eldiven, bere, boyunluk gibi ürünler sizi soğuktan yeterince korumazsa daha sonra olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilir. Ayrıca çanta, dolap ve bot kilitleri de oldukça önemli olan eşyalardır.

Gönder
Bize Yazın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?