Askerlik vazifesini yerine getirecekler için kurulan, askeri malzeme tedariki konusunda profesyonel danışmanlık hizmetinin yanında online satış hizmeti de veren Asker Kolisi, asker adaylarının ihtiyaçlarını eksiksiz ve ekonomik bir şekilde karşılayabilmeleri için kurulmuş ve hızlıca yayın hayatına başlamıştır. Kolay alışverişin yanı sıra mağaza mağaza gezmenizi engelleyen bir internet sitesi olarak çok geniş bir ürün çeşitliliğine de sahibiz. Günümüzde asker malzemelerinin tamamını bir arada bulabileceğiniz ve aynı zamanda askeri malzemeler ile ilgili danışmanlık hizmeti alabileceğiniz bir site olarak internet üzerinden sizlere hizmet veriyoruz.

Başlangıç olarak askere gidecek asker adaylarına yönelik askeri malzeme ve ürünlerinin satışını yapan, asker setleri hazırlayarak bir askerin vatani görevini yerine getirirken ihtiyaç duyacağı her şeyi set halinde sunan sitemiz, gelecek dönemler için daha geniş kitlelere hitap edecek projeler hazırlamaktadır. Farklı ürün skalaları ile herkesin ziyaret edeceği bir site haline gelmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Üç girişimci tarafından hayata geçirilen bir proje olan Asker Kolisi, bu alanda eksik olan ve ihtiyaç duyulan bir hizmeti internet üzerinden sizlere sunuyor. Bir iş fikrinin etrafında geliştirilen bir girişim projesi olarak yayın hayatına başladığı günden bugüne kadar binlerce asker adayına hizmet vermiş; asker setleri ile onlara zaman, emek ve maddi tasarrufta bulunmalarına katkı sağlamıştır.

Misyon

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yaparak müşteri kitlesini artırmak, insanlara kaliteli hizmet vererek güvenlerini kazanmak üzerine kurulu bir misyona sahip olan Asker Kolisi, bu alanda yapmış olduğu çalışmalar ile hedefine sağlıklı adımlarla ilerlemektedir.

Vizyon

Sürekli büyüyen, sürekli gelişen, kendini geliştiren bir şirket olarak kalite politikası doğrultusunda vatani görevini yapacak asker adaylarına kolaylık sağlamak, ekonomik anlamda onlara yardımcı olmak ve ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılamalarına yardımcı olmaktır.

Bu anlamda müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürekli gelişen bir yapıya sahip olan asker Kolisi, bir girişim olarak başladığı yayın hayatına bugün birçok kimseye örnek bir teşkil edecek bir konuma ve formata sahiptir. Verimli olmak ve sürekli kendini geliştirmek adına gelecek dönem projeleri üzerine çalışan site, farklı alanlarda da sizlere hizmet verebilmek adına projeler üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir.