Kışlık asker seti modellerimiz; içerisinde askeri termal içlik, kışlık çorap ve bere boyunluk eldiven var. Temel, Tavsiye ve Her Şey Dahil olarak üçe ayrılan asker seti modellerimizi bütçenize göre tercih edebilirsiniz.

Kışlık Asker Setleri

Kışın askere giderken yanınıza mutlaka termal iç giyim ürünleri almanız gerekiyor. Buna ek olarak kışlık asker seti içinde yer alan eldiven, bere ve boyunluk gibi ürünlerin de tercih edilmesi şarttır. Günümüzde askere gidecek kişilerin yanlarına almaları gereken bu tür ürünler birçok avantaj sağlamaktadır. Kışın nöbetlerde üşümemek ve günün büyük bölümünü dışarda geçireceğinizden üşütmemek için bu ürünler yanınıza bulunmalıdır.

Soğuk kış aylarında özellikle doğuda görev yapacak askerlerin mutlaka kaliteli ürünler ile askerlik süreçleri geçirmeleri gerekiyor. Askere giderken hazırlayacağınız çantanızda gerekli kışlık malzemelere yer vererek daha rahat bir askerlik geçirmeniz mümkündür. Asker setleri kışlık ve yazlık ürünlerden oluşan özel paketler ile her ihtiyaca yanıt vermektedir. Asker Kolisi tek tek bu malzemeleri almak yerine set şekilden almanızı sağlayarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanıza olanak tanır.

Kışın Askere Giderken Alınması Gerekenler Nelerdir?

Kışın askere giderken alınması gereken birçok farklı malzeme bulunuyor. Bu malzemeler arasından doğru tercihlerde bulunarak askerde uzun süre rahat etmeniz mümkündür. Kışın soğuklardan korunmak ve vücudu sıcak tutmak için tercih edeceğiniz bu ürünler askeri standartlara uygun olarak üretilmektedir. Bu sayede bulunduğunuz birliğin kılık kıyafet yönetmeliklerine de zıt düşmeden askeri malzemeleri tercih edebilirsiniz.

Kışın askere giderken mutlaka yanınıza almanız gereken kıyafetlerden bazıları ise kısaca şunlardır:

 • Termal askeri içlik,
 • Askeri termal çoraplar,
 • Askeri bere, eldiven ve boyunluk vb.

Kışlık askeri setleri içinde tüm bu gerekli malzemelere yer verilmektedir. Kışın ihtiyaç duyulacak askeri malzemelere ek olarak ayrıca temel bazı askeri ürünlere de yer verilmektedir. Bu ürünler arasında iç çamaşırları ve kişisel bakım ürünleri ile askerde günlük hayatta ihtiyaç duyulacak diğer ürünlere yer verilmektedir. 12’li asker seti veya diğer her şey dahil setler ile birçok parçadan oluşan bedelli – acemi asker setlerini tercih ederek güvenle ihtiyaç duyduğunuz askeri ürünlere sahip olabilirsiniz.

Kışlık Asker Setlerinde Neler Var?

Kışlık asker setleri arasında birçok farklı malzeme yer alıyor. Bu malzemeler arasında termal içlik ve diğer ürünler ilk sırada yer almaktadır. Asker Kolisi, askere gidecek her Türk gencinin ihtiyacı olacak temel ürünlere bu setler içinde yer vermektedir. Asker setleri arasından seçimlerinizi yapmadan önce ihtiyaçları doğru belirlemek de önemlidir.

Kışlık 6’lı asker seti içinde temel ve her şey dahil paketler yer almaktadır. Her şey dahil asker setleri içinde yer alan başlıca ürünler ise şunlardır:

 • Fanila,
 • Asker donu (boxer),
 • Kışlık asker çorabı,
 • Termal içlik seti (alt – üst),
 • Polar bere, eldiven ve boyunluk,
 • Bot boyası,
 • Bot parlatıcı sünger,
 • Bot vatkası,
 • Asker cüzdanı,
 • Rulo tuvalet kağıdı,
 • Dikiş seti,
 • El ve yüz sabunu,
 • Nemlendirici krem,
 • Yara bandı,
 • Tırnak makası,
 • Çamaşır filesi,
 • Tıraş ve kişisel bakım ürünleri vb.

Askerde erlerin ihtiyacı olacak tüm ürünler her şey dahil asker setlerinde yer almaktadır. Bu sayede söz konusu ürünleri tek tek satın almak yerine setler halinde satın alma işlemlerini gerçekleştirerek ihtiyaç duyulacak tüm ürünleri kolayca temin etmek mümkündür.

Kışlık Asker Setlerinin Avantajları Nelerdir?

Kışlık asker setlerini tercih etmek birçok yönden avantajlıdır. Bu avantajlar arasında ilk sırada bu setler sayesinde askere gitmeden önce tek tek alışveriş yapmak yerine tek bir set ile birçok ihtiyacın tek seferde aradan çıkarılması sağlanır. Buna ek olarak asker setleri daha ekonomiktir. Askeri standartlara da uygun şekilde temin edilebilecek bu ürünlere en kolay şekilde ulaşma imkanını sağlamaktadır.

Kışlık asker setlerini satın alarak elde edilecek avantajlardan bazıları kısaca şunlardır:

 • Daha ekonomik bir şekilde asker malzemeleri satın alınabilir.
 • Tek tek satın almak yerine asker setleri ile tek seferde birçok ürün temin edilir.
 • Gerekli birçok malzeme bir arada sunulur.
 • Askeri standartlara uygun ürünler temin edilebilir vb.

Kışın askere gidecek kişilerin mutlaka kışlık asker setlerini tercih ederek tüm ihtiyaçlarını tek bir seferde karşılamaları sağlanmaktadır. Asker Kolisi üzerinden temin edeceğiniz tüm ürünler askerlik için uygundur. Askeri standartlara uygun şekilde üretilen bu ürünler sayesinde askerlik süreci daha sorunsuz ve rahat şekilde geçirilebilir. Asker paketi içinde ihtiyaca göre daha pek çok farklı ürün de eklenebilmektedir.

Bedelli Askerlik Seti Kışlık Ürünler Hangileri?

Bedelli askerlik setlerinde kışlık birçok ürüne yer verilmektedir. Bu ürünler arasında polar eldiven, boyunluk ve bereler ilk sırada yer almaktadır. Ancak bu ürünler tercih edilirken mutlaka askeri standartlara uygun olması ve kılık kıyafet yönetmeliklerine aykırılık teşkil etmemesi gerekiyor. Bedelli askerlik seti kışlık ürünler arasında da bu tip seçeneklere yer verilmektedir.

Bedelli olarak askerlik görevini yapacak kişilerin de yanlarında mutlaka termal içlik, çorap ve eldiven, bere, boyunluk gibi kışlık ürünleri götürmeleri gerekiyor. Askerde kışın en çok ihtiyacınız olacak ürünler arasında içlik, çorap ve iç çamaşırı ilk sırada yer alacağı için bu ürünlerin istihkaklardan hariç olarak yedek şekilde temin edilmesi şarttır. Kışlık asker setleri içinde daha ayrıca günlük ihtiyaçlara yönelik birçok ürüne yer verilmektedir.

Kışlık Asker Seti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kışlık asker seti satın alırken birçok detaya dikkat edilmesi gerekiyor. Bu detaylar arasında en önemlisi katılacağınız birliğin kurallarına uygun ürünler olmasıdır. Askerde tek tip kıyafet uygulaması bulunmaktadır. Bu nedenle iç çamaşırlarından çorap rengine kadar tüm ürünlerin belirlenen askeri yönetmeliklere uygun olması gerekiyor.

Asker malzemeleri tercih ederken mutlaka renk detaylarına bakılması şarttır. Örneğin havacı asker setlerinde iç çamaşırı renkleri füme olurken, karacı ve denizci asker setlerinde yeşil ve beyaz, siyah renklere rastlanmaktadır. Bu tür farklılıklara göre doğru paketleri tercih etmeniz gerekecektir. Bedelli askerlik malzeme listesi kapsamında da bu tür unsurlar ön planda yer almalıdır.

Her Şey Dahil Kışlık Asker Setleri

Askere gitmeden önce her şey dahil asker setlerinden birini tercih ederek tek seferde tüm askerlik ihtiyaçlarını karşılamanız mümkündür. Aklınıza gelebilecek tüm ürünlerin yer aldığı bu setler, askere gittiğinizde keşke dememek için size birçok alternatif seçenek sunar. Herhangi bir ürünü almayı unutmadan ihtiyacınız olabilecek tüm ürünler her şey dahil asker setlerinde yer almaktadır.

Asker Kolisi, her şey dahil asker setlerinin yanı sıra temel ve tavsiye asker setleriyle de bedelli ve acemi askerlik süreçlerindeki tüm bireylerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Asker malzemeleri listesi içinde olması gereken en temel ürünlere bu setler sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.

Kışlık Asker Setleri Fiyatları Ne Kadar?

Kışın askere gidecekler için hazırlanan asker setlerinin her biri uygun fiyat avantajlarına sahiptir. Sadece kışlık asker setlerinde değil, diğer birçok kategoride askeri malzemelerde ekonomik seçenekler sunulur. Bu sayede herkes için uygun askeri ürünler temin edilebilmektedir.

Asker setlerinde fiyatlar paket içinde yer alan eşyalara göre değişmektedir. Askerde gerekli olabilecek tüm ürünlere fazlasıyla yer verilen kışlık asker setleri arasından size uygun olanları seçerek en uygun fiyatlar ile temin edebilirsiniz. Asker Kolisi herkes için uygun askeri malzemeler ile uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri bir arada sunmaktadır.

Gönder
Bize Yazın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?