Asker Setleri & Bedelli Askerlik Paketleri

Asker setleri er ya da erbaşların askerlik görevine yere getirirken ihtiyaçları olabilecek her türlü temel malzemeyi barındırır. Farklı setler ve seçenekler ile ihtiyacınıza uygun olan paketi bularak hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Setlerin içerisinde bulunan bütün eşyalar askeri standartlara uygun olarak hazırlanır. Kolsuz ve kollu fanila, çorap, boxer, ayak tabanlığı, boyuna asılan ipli cüzdan, jilet, tıraş köpüğü, diş fırçası, diş macunu, el ve yüz kremi, tıraş çantası, sabun ve sabun kutusu, botlarınız için boya ve sünger, çanta kilidi, bot kilidi, banyo jileti, tuvalet kağıdı, dikiş seti, pudra, kirli ve temiz çamaşırlar için çamaşır torbaları setlerin içinde olan malzemelerdir.

Ayak tabanlığı ayaklarınızı rahat ettirir ve şişmesine karşı önlem oluşturur. Asker setleri içinde bulunan ipli cüzdan paranızı, kimlik kartınızı ve önemli belgeleri her zaman yanınızda taşımanızı sağlar. Tıraş çantasının içine diş macunu ve fırçası gibi malzemelerinizi de koyabilirsiniz. Bu şekilde eşyalarınız bir arada güvende durur ve istediğinizde hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Askerde botlarınızı her gün boyamanız gerekir. Bu sebeple bot boyası ile parlatıcı sünger muhakkak yanınızda olmalıdır. Bot kilidi ve çanta kilidi hem eşyalarınızın karışmasını önler hem de hırsızlıklara karşı da güvende olmanızı sağlar. Asker setleri içinde yer alan çamaşır torbaları sayesinde kirli ve temiz çamaşırlarınızı ayrı tutarak hijyeni ve düzeni sağlarsınız.

Setlerdeki fanila, boxer, çorap, atlet gibi eşyalar asker yeşili olur ve TSK standartlarına uygun şekilde üretilir. Bu sebeple günümüzde askere giden kişilerin çoğu tek tek malzeme alışverişi yapmak yerine asker setlerinden satın alarak tüm temel ihtiyaçların yanında olduğundan emin olarak birliğine teslim olmuş olur.
Asker Setleri
Asker setleri askerde ihtiyacınız olacak malzemeleri barındırır ve hazırlanırken hiçbir eşyayı arkada unutmadığınızdan emin olarak askere gitmiş olursunuz. Askere gidecek olan kişilerin nerede askerlik yapacağı ve teslim olacakları tarih belirlendiğinde belirli süre içerisinde kışlaya teslim olmalıdır.

Bu sebeple hazırlıklara başlayarak tam donanımlı şekilde askere gitmesi gerekir. Tek tek ihtiyacınız olan malzemeleri bulmak için gezmektense online olarak sipariş verebileceğiniz asker setlerini almak çok daha faydalıdır. Asker seti askerlik boyunca işinize yarayacak olan eşyaları barındırır. Kışlaya teslim olduğunuzda her zaman dışarı çıkamazsınız. Temel ihtiyaçlarınız için malzemeleriniz yeterli değilse sizin için sıkıntılı bir süreç olabilir.

Askerlik süresince dışarısıyla bağlantınız kopacağı için doğru malzemeler ile gitmek oldukça önemlidir. İlk çarşıya hemen çıkılmaz ve çıkana kadar ilk götürdüğünüz eşyalar ile idare etmeniz gerekir. Asker seti hazırlanırken size tamamen yetecek şekilde hazırlanır. Temizlik ürünleri ile kişisel bakım ürünleri de dahildir. Örneğin pudra askere gidecek olan herkesin yanında olmalıdır. Koltuk altlarınızın tahriş olmasından, ayak kokusunun önlenmesine kadar işinize yarar. Ayrıca yaz kış fark etmeden askerde bot giyildiği için ayaklarınızın botların içinde pişmesinin de önüne geçmiş olursunuz. Yeterli sayıda iç çamaşırı sayesinde eğer iç çamaşırlarınızı yıkama imkanınız yoksa temiz bir şekilde uzun süre idare etmenizi sağlar. Asker seti askılı cüzdan, ayak kokusu önleyen toz, kulak tıkacı, şampuan, el sabunu, tıraş seti, diş bakım için set, burun spreyi, yara bandı, kulak çubuğu, törpü, tırnak makası, peçete, tuvalet kağıdı, ıslak mendil, not defteri, bot boyası, bot tabanı, banyo lifi, dikiş seti, kirli çamaşır filesi, kontörlü kart gibi ihtiyacınız olacak her türlü eşya düşünülerek hazırlanır ve uygun fiyatlara sahiptir.
Asker Setleri Fiyatları
Bedelli askerlik paketleri askere gidecek olan kişiler için özel olarak hazırlanmıştır ve temel ihtiyaçları karşılayan bir pakettir. Temel eşyalar her pakette vardır fakat ihtiyaca göre farklı sayıda malzeme içeren setler de vardır. Setlerin içeriğine göre de fiyatlar değişiklik gösterir. 6’lı temel asker seti, yazlık seçenekler 549,90 TL’dir. Dilerseniz 3lü, 12li, 30lu, 9lu, 18li modelleri de tercih edebilirsiniz.

Setler kışlık ve yazlık olmak üzere ikiye ayrılır. 30lu setleri VIP model olarak geçer. 30lu setlerin fiyatları ise yazlık setleri 2.899,90 TL kışlık setler 3.375 TL’dir. Bedelli askerlik paketleri özenli bir şekilde hazırlanır. Bedelli askerlik için hazırlanan setler size 30 gün boyunca yetecek şekilde seçilir. Asker donu, fanila, kışlık havlu, çorap gibi eşyalar 30 tane olur. Bu şekilde eşyalarınızı yıkamak zorunda kalmadan her güne temiz bir şekilde başlayabilirsiniz.

O kadar eşya taşımaya gerek yok derseniz de daha az sayıda oluşan setlerden tercih edebilirsiniz. Asker alışverişi eğer ne alacağınızı ve nereden alacağınızı bilmezseniz sizin için yorucu bir süreç olur. Mağazaları gezmektense tek sette tüm ihtiyaçlarınızı temin etmek çok daha avantajlıdır. Bedelli askerlik paketleri sayesinde hem gerekli olan hiçbir eşyayı unutmamış hem de hazırlanmaya vakit harcamamış olursunuz.

Online olarak sipariş verdiğinizde aynı gün kargoya verilir. Bu sayede hızlı bir süreç işler ve sizin için daha stressiz olur. Tıraş malzemeleri, kişisel bakım için ürünler, giysiler, hijyen malzemeleri, koruma için ürünler gibi pek çok malzeme ile tamamen hazırlıklı olarak askere gidersiniz. Bedelli askerlik paketleri seçtiğiniz setin içeriğine göre uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. İçeriği kaliteli ve dayanıklı malzemelerden oluşur. Askerlik boyunca en büyük yardımcınız olur.
Bedelli Askerlik Seti
Bedelli asker malzemeleri bedelli askerlik yapacak olan kişilerin 30 gün boyunca ihtiyacı olacak temel eşya ve malzemeler göz önünde bulundurularak hazırlanan setlerden oluşur. 30 gün size kısa gibi gelse dışarıyla herhangi bir bağlantınız olmayacağı ve bedelli askerlikte çarşı izni olmadığı için yanınızda götüreceğiniz eşyaların yeterli ve doğru olması oldukça önemlidir.

Eşyaları ayrı ayrı alırsanız hem zaman kaybetmiş olursunuz hem de toplu şekilde alımdan daha çok maliyet olur. En çok kullanılan setlerden biri de 18li setlerdir. Erler ve erbaşlar için hazırlanan setler ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanmıştır. Malzemelerin hepsi temizdir ve standartlara uygundur. Bedelli asker malzemeleri genel olarak yeşil renkte hazırlanır. Asker yeşili hazırlanan eşyalar askeri koşullara tamamen uyumludur.

En büyük avantajlardan biri de internet sitesi üzerinden sipariş verebilirsiniz. Bedelli asker malzemeleri koli içerisinde gelir ve bu sebeple taşıması da oldukça kolay olur. Tek seferde ihtiyacınız olan bütün malzemeleri almış olursunuz. El ve yüz sabunu, tıraş malzemeleri, diş macunu ve diş köpüğü eşyaları ile kişisel temizliğinize askerlik boyunca özen gösterebilirsiniz.

Bedelli asker malzemeleri iç çamaşırlar ve havlu takımları asker yeşili olarak TSK standartlarına uygun şekilde hazırlanır. Size paket olarak sunulduğu için oldukça avantajlı bir üründür. Çorap, kişisel bakım setleri, pudra gibi ihtiyacınız olabilecek her türlü eşya mevcuttur. Nasıl bir paket içeriği tercih ediyorsanız fiyatlar da buna göre belirlenir. Eğer 18li pakete gerek yok derseniz 6lı gibi daha uygun paketler de mevcuttur.

Sipariş verdiğinizde aynı gün kargoya verilir ve kısa zamanda adresinize ulaşır. Setin içerisinde işinize yaramayacak fazlalık olan hiçbir eşya yoktur. Her malzeme özenle ve ihtiyaçlarınız düşünülerek seçilmiş ve hazırlanmıştır.
Bedelli Asker Malzemeleri
Askere gidecekler için en önemli konulardan biri de asker alışverişidir. Bedelli asker malzeme seti sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı tek bir seferde alabilirsiniz. Setler kapsamlı ya da minimal şekilde hazırlanır ve isteğe bağlı olarak uygun fiyat seçenekleri ile sipariş edilebilir.

Askeri boxer ve fanila her sette bulunur ve askeriyeye uygun olarak asker yeşili renginde olurlar. Çoraplar yedekli olarak bulunur. Botlarınızı her gün boyamanız gerekir ve temiz tutmanız gerekir. Bot boyası ile parlatıcı sünger bu sebeple muhakkak gereklidir. Boyuna asılan cüzdan paranız, kartlarınız ve belgelerinizin her zaman yanınızda ve güvende olmasını sağlar.

Dolap, çanta ve bot kilitleri askerlik boyunca ihtiyacınız olan malzemelerdir. Hem herkesin kıyafeti bir olduğundan karışmaması için hem de hırsızlık gibi olaylara karşı önlem almanızı sağlar. Tabanlık ayak numaranıza uygun şekilde olur ve ayaklarınızın çok fazla zarar görmesini engeller. Tuvalet kağıdı, peçete, ıslak mendil gibi ürünler askerde her zaman ihtiyacınız olacak ürünlerdir. Eğer yanınıza 30 gün yetecek kadar almazsanız zor durumda kalırsınız. Bedelli malzeme seti kutulu sabun ve tıraş takımını da içerir.

Her gün tıraş olacağınız için muhakkak tıraş losyonu ve yüz kremi de gerekir. Pişikleri önlemek için pudra her sette vardır. Üç renk iplik ve iğne olarak dikiş seti vardır. Askerde aynı kıyafeti giyeceğinizden eğer üniformada yırtılma gibi durumlar olursa kendinizin tamir etmesi gerekir. Metal dolap askısı iki adet bulunur. Dolabınızın düzenli olması her zaman gereklidir.

Cımbız, tırnak makası, kulak çubuğu gibi kişisel bakımınız için gerekli olan malzemeler de setlerde bulunur. Tüm malzemeler kaliteli ve dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Askerlik boyunca ihtiyacınız olan her an güvenle kullanabilirsiniz.
Bedelli Asker Malzemeleri Listesi
Askere gitmeden önce stresli ve yorucu olan asker alışverişi yapmanın gerek olmadığı ve asker setleri ile tüm ihtiyaçlarınızı tek bir sefer alabilmenizi sağlayan paketler ile süreci hızlandırabilirsiniz. Bedelli asker malzemeleri listesi 30 gün boyunca ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak şekilde hazırlanır. Büyük asker setlerindeki malzemeler aşağıdaki gibidir:

Kışlık havlu çorap
Paçalı asker donu boxer
5 adet asker fanilası, asker tişörtü yani
Alt ve üst takım olarak termal içlik
Terlik
Temiz çamaşır torbası
Kirli çamaşır torbası
Bot boyası
Parlatıcı sünger
1 adet bot fırçası
1 adet tabanlık
1 adet bot kilidi
2 adet vatka
Banyo havlusu
El ve yüz havlusu
3 adet tıraş bıçağı
Tıraş köpüğü
Tıraş kolonyası
El ve yüz kremi
Diş fırçası ve diş macunu
Tıraş çantası
Tırnak makası
Ayak bakım kremi
Banyo lifi
Tuvalet kağıdı
Pudra
Islak mendil
Boyuna asılabilen ipli asker cüzdanı
Yara bandı
Dolap, bot ve çanta kilidi
Dikiş seti
Çengelli iğne

Tüm malzemeler askeri standartlara uygun olarak hazırlanır. Bedelli asker malzemeleri listesi kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilen ürünlerden oluşur. Kış ve yaz aylarına özel olmak üzere seçenekler vardır. Bot kilidi ve tuvalet kağıdı gibi aklınıza gelebilecek her türlü malzeme içinde bulunur.

Tüm ihtiyaçlarınızı uygun fiyat seçenekleri ile asker setlerinde bulabilirsiniz. Günümüzde bedelli askerlik yapan kişilerin çoğu artık tek tek eşya alışverişine çıkmak yerine setlerden almaktadır.

Askeriyenin size vereceği malzemeler kısıtlı olduğu için muhakkak özel ihtiyaçlarınız için yanınızda eşyalarınız olmalıdır. En hızlı ve güvenli yol da asker setlerinden sipariş vermektir. 30 gün boyunca askerlik seti sayesinde konforlu bir askerlik süreci geçirerek olumsuz durumlar yaşamamış olursunuz.

Gönder
Bize Yazın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?