Her Şey Dahil Bedelli Askerlik Paketleri

Askerlik süresine bakılmaksızın erlerin yanında mutlaka bazı kritik öneme sahip temel eşyaları getirmeleri gerekiyor. Bu temel ürünlerin her birine her şey dahil bedelli askerlik paketleri kapsamında yanıt verilmektedir. Bu sayede askere gidecek kişilerin tek tek bu ürünleri satın almak yerine set halinde satın alarak daha ekonomik ve sorunsuz şekilde ürünleri temin etmeleri mümkündür.

Asker Kolisi, askere gidecek herkes için uygun bir askeri malzeme seti sunar. Bedelli askerlik için de geçerli olan bu setler sayesinde bedelli askerlik eşyaları da kolayca temin edilebilmektedir. Bedelli askerlik istihkak listesi içinde yer almayan yedek ürünler sayesinde de bedelli askerlik süreci daha kolay ve sorunsuz şekilde geçirilebilir.

Bedelli Asker Yanında Ne Getirmeli?

Askerliğini bedelli olarak yapacak kişilerin de mutlaka yanında bazı temel ürünleri götürmeleri gerekiyor. Bu ürünler arasında iç çamaşırları ve çoraplar elbette ilk sırada yer alacaktır. İstihkak olarak verilecek malzemeler dışında bu ürünlerin yedeklerini de çantanızda yer vererek doğru bir bedelli askerlik alışverişi yapmanız mümkündür.

Bedelli askerlikte yanınıza almanız gereken ürünlerden bazıları şunlardır:

  • Askeri iç çamaşırları (fanila, don),
  • Askeri çorap,
  • Askeri termal içlik,
  • Bot boyası ve diğer bot malzemeleri,
  • Banyo ve tıraş ürünleri,
  • Kişisel bakım eşyaları vb.

Askere giderken ihtiyacınız olacak her ürün her şey dahil bedelli askerlik paketleri içinde düşünülmüştür.

Gönder
Bize Yazın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?