Palaska Kemer Modelleri

palaska kemer modelleri toptan satis

Palaska kemerler bele takılarak kullanılan ürünlerdir ve kemer üzerinde belirli aralıklarla delikler vardır. Kemer üzerinde yer alan delikler kemerler üzerine tabanca, matara, şarjör ve kasatura gibi eşyaların takılmasını sağlar. Ayrıca bu kemerler kilitli özelliklere sahiptir ve belden düşmezler. Genel olarak palaska kemerler polis, özel harekat, avcı, özel güvenlik görevlisi, dağcı ve asker palaskası olarak anılırlar.

Renklere Göre Palaska Kemerler

Palaska kemerler farklı renklerde üretilerek satışa sunulurlar. Ancak yaygın olarak kişiler tarafından siyah palaska kemer tercih edilir. Siyah dışında kamuflaj desenli, haki ve yeşil renklerde üretilerek satışa sunulurlar. Eşyaların belde taşınabilmesi için palaska kemer kullanmak ve çalışanlarının kullanmasını isteyenler toptan palaska kemer satışı yapan firmamızı tercih ederek farklı renklerdeki kemerleri satın alabilirler.

blackhawk palaskalar siyah haki bej
Blackhawk Palaska Modelleri (Haki – Siyah – Bej)

Palaska Kemerlerin Özellikleri

Palaska kemerler kişilerin taşımaları gereken eşyaları bellerinde güvenle taşımasını sağlayan ürünlerdir. Farklı modellerde ürettiğimiz ürünler modellerine bağlı olarak bazı özelliklere sahiptirler.

Palaska kemerlerin özellikleri şunlardır;

  • Siyah delikli kemer türleri genel olarak bele göre ayarlanabilirler.
  • Palaska ya da siyah delikli kemer olarak adlandırılan kemerler görevliler dışında dağcılar ve av ile ilgilenen kişiler tarafından da eşyaların takılabilmesi için kullanılabilirler.
  • Polis, asker ve özel güvenlik palaskası gibi isimlerle satışa sunulan palaska kemerler cırtlı ve tokalı türlerde olurlar. Tokalı modellerde bulunan tokalar plastik veya polieksimetilen olduğu için görevlilerin xray cihazlarından geçerken sorun yaşamasını engellerler.*Naylon, örgü ve polyasterden yapılabilen modelleri vardır.

Bu özelliklere sahip olan ürünlerimizi polis, asker, jandarma, avcı, dağcı ve özel güvenlikler alıp kullanabiliyorlar. Firma olarak palaska kemerleri toptan satış yapıyoruz. Ürünlerimizden toptan sipariş vermek isteyenler iletişime geçerek sipariş verebilirler.

 

 

 

ozel guvenlik polis palaskalar
Özel Güvenlik – Polis Türk Bayraklı Palaskalar (Toptan Satış)

Türk Bayraklı Palaska Kemerler

Palaska kemer modellerimiz arasında Türk bayraklı özel güvenlik görevlisi kemeri yer alıyor. Bu kemerler üzerinde özel güvenlik yazısı ve Türk bayrağının resmi bulunuyor. Ürün %100 polyasterden yapılmış dayanıklı ve kullanışlı üründür.

Ayrıca kırılmaz tokaya sahiptir. Tabanca kilidi takmaya uygun olan kemer modelimizin boyu ise 115 cm’dir. Diğer modellerimizde olduğu gibi bu modelimizi de toptan olarak satın alıp kullanabilirler. Müşterilerimiz kemer için bizimle iletişime geçebileceği gibi depoya gelip ürünleri elden de teslim alabilirler.

Polis Yazılı Palaska Kemerler

Palaska kemerlerimiz arasında asker, dağcı ve özel güvenlik kemeri dışında polis yazılı olan ve polislerin kullanabileceği kemerler de yer alıyor. Genellikle siyah renkli olan kemer üzerinde beyaz renkle polis yazısı bulunuyor ve bele takılarak kullanılabiliyor.

Polisler tarafından kullanıma uygun sağlam ve kırılmaz tokaya sahip olan kemerin eni 4 cm olurken uzunluğu 115 cm oluyor.

Ayarlanabilir cırta sahip olan palaska kemer kullanacak kişinin beline göre ayarlanarak polis eşyalarının belde güvenle taşınmasına yardımcı oluyor. Polisler için hazırlanan bu kemerlerimizde toptan olarak firmamız tarafından satışa sunuluyor.

Tüm palaska kemer modellerini ve perakende fiyatlarını görmek için burayı ziyaret edin.

Toptan palaska satışı hakkında bilgi alıp fiyat indirimi için bize yazın.

toptan palaska satisi

asker malzeme listesi ne almaliyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder
Bize Yazın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?