Kadıköy Asker Malzemeleri: Uygun Fiyatlı Kadıköy Asker Alışverişi

kadikoy asker malzemeleri asker alisverisi

Kadıköy Asker Malzemeleri: Uygun Fiyatlı Kadıköy Asker Alışverişi

Asker malzemeleri için her ne kadar günümüzde online alışveriş siteleri kullanılsa da geçmişten günümüze birçok kişi tarafından Kadıköy mağazaları da bilinmektedir. Kadıköy asker alışverişi İstanbul da oturan veya İstanbul’a asker öncesi giden her erkeğin yapmış olduğu bir eylem olmaktadır. Çünkü Kadıköy askeri malzeme satan yerler oldukça fazladır.

Askere gitmeden önce alınacak olan birçok çamaşırın askeri şartlara uygun olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra da askeriye de uzun vakit geçirileceğinden dolayı kaliteli ve ihtiyaca uygun ürünlerin alınması gerekir. Bu anlamda da Kadıköy asker malzemesi alanında oldukça çeşitli ürünlere ve çeşitli kalitelere sahip bir mekan olmaktadır.

kadikoy asker malzemeleri asker kolisi
kadikoy asker malzemeleri asker kolisi

 

Hem araç ile gelecek olanlar hem de toplu taşımayı kullanacak kişiler için Asker Kolisi adlı mağazamız kolay ulaşılabilirlik sağlamaktadır. 

ŞAHSİ ARAÇ: Hasanpaşa semtine bağlı olan Asker Kolisi’nin bulunduğu mağaza, Kadıköy Evlendirme Dairesi’nin karşı caddesinde, Vakıfbank’ın bulunduğu Kurbağalıdere hizasında yer almaktadır.

METROBÜS: Metrobüsteki son durak olan Söğütleşme durağında indikten sonra yürüme mesafesi 5-7 dakikada Asker Kolisi’ne ulaşabilirsiniz.

MARMARAY: Marmaray’da Söğütlüçeşme durağında indikten sonra 7-8 dakika sonra Asker Kolisi’ne ulaşabilirsiniz.

İETT OTOBÜS: Söğütlüçeşme’den geçen herhangi bir İETT otobüsüne bindiğinizde Söğütlüçeşme durağında inip kısa sürede gelebilirsiniz.

asker kolisi harita iletisim kadikoy asker malzemeleri
asker kolisi harita iletisim kadikoy asker malzemeleri

Asker Kolisi Mağaza ve Adres

Kadıköy ve çevresinde asker malzemesi arayışında olanlar, doğrudan Asker Kolisi’nin mağazasına gelerek ister asker paketi isterse de tek tek kaliteli ürünleri uygun fiyat avantajı ile satın alabilir. “Benim vaktim yok” diyenler ise AskerKolisi.com üzerinden asker malzemesi sipariş verebilir. Siparişleriniz saat 15.00’a kadar aynı gün kargoya verilir. Kargo süresi yoğunluğa göre değişkenlik gösterse de İstanbul içi bir, İstanbul dışına ise iki iş günde teslim edilir.

google haritalar asker kolisi banner

asker kolisi iletisim telefon

Kadıköy Asker Malzemeleri Çeşitleri

Kadıköy asker malzemeleri birçok farklı şekilde satışta bulunmaktadır. Ancak kişilerin bu alışverişi yaparken gideceği askerlik şubesinin mevkisi, ürünlerinin oraya uygun olup olmayacağı gibi birçok özelliğe dikkat ederek seçimini yapması gerekmektedir. Bunun yanı sıra da alacağı ürünlerin kalitesi de oldukça önemlidir. Çünkü uzun bir süre boyunca kullanılacak bu malzemeler dayanıklı olması gerekmektedir.

Kadıköy asker malzemeleri oldukça çeşitli olmaktadır. Bu çeşitlerde kişinin ihtiyacına göre listelenerek alınması gerekmektedir. O ihtiyaçlar ise şunlardan oluşur;

 • İç çamaşırı (Genellikle haki yani asker yeşili olması gerekmektedir.)
 • Açık mavi renge sahip yastık kılıfı
 • Siyah renk terlik
 • Mavi renge sahip havlular
 • Banyo yaparken kullanılacak çanta
 • Traş malzemeleri (Köpük, kolonya, jel, bıçak)
 • Banyo kesesi
 • Şampuan
 • Diş macunu ve diş fırçası
 • Kulak Çubuğu
 • Nemlendirici
 • Tırnak makası
 • Eğer ışıklı ve sesli alanlarda uyuma zorluğu çeken biri iseniz göz bandı ve kulak tıkacı.
 • Ağrı kesiciler
 • Çamaşır filesi
 • Dolap kilidi
 • İğne iplik seti
 • Bot boyası
 • Kol saati
 • Cüzdan
 • Çengelli iğne
Kadikoy Asker Malzemeleri Cesitleri
Kadikoy Asker Malzemeleri Cesitleri

Kadıköy asker alışverişi her erkeğe yapılan bir alışveriş olsa da devlet askere giden gençlere bu verilen ürünleri ilk girdikleri zaman vermektedir. Yani havlu, çorap, şort ve şapka gibi birçok ürünü temin etmektedir. O yüzden de alınacak ürünler yedekleri gibi düşünülerek fazla abartılmadan alınması gerekmektedir. Böylelikle de ihtiyaca uygun bir şekilde alışveriş yapılmış olunmaktadır.

Kadıköy Askeri Malzeme Satan Yerler

Kadıköy askeri malzeme satan yerler genellikle Kadıköy çarşısına girilmesi ile birçok yerde önünüze çıkmaktadır. Ancak kadıköy asker malzemesi en kaliteli şekilde satan mağazayı bulmak için ise internetten ufak bir araştırma yapmak yeterli olmaktadır. Çünkü günümüzde internet tarayıcıları üzerinden yapılacak olan araştırmalar ile ürünleri kullanan kişilerin ürünlerden ne kadar memnun kaldığını ve kalitesini yorumlamaktadır. Asker Kolisi % 100 müşteri memnuniyeti prensibiyle çalışarak, memnun kalan müşterilerinin Google Haritalar yorumlarıyla araştırmada bulunan kişilere de referans olmaktadır.

Askere Giderken Alınmaması Gerekenler

Askeriye her ne kadar sıkı gibi görünen bir alan olsa da askerlik için gelen kişilere birçok alanda hizmet vermektedir. Vermiş olduğu bu hizmetlerden dolayı da bazı ürünlerin dışarıdan getirilmesi gerekmemektedir. Buna örnek olarak her ne kadar kıyafet verilse de bu kıyafetler az miktarda olmasından dolayı kişilerin bunların yedeklerini alması gerekmektedir. Ancak telefon gibi kişisel ihtiyaçlar ise belli bölgelerde bazı şartlara uygun olarak içeriye alınmaktadır. Yani kameralı olmayan telefon kullanımı veya hiç telefon kullanmama gibi durumlar olmaktadır.

3lu herseydahil bedelli asker seti askermalzemeleri

Kadıköy asker malzemeleri alınıp askeriyeye teslim olmaya giderken valiz içerisinde hiçbir şekilde yiyecek veya içecek getirilmeyeceğinin de bilincinde olunması gerekmektedir. Çünkü gün içerisinde yemek çıkmakta ve çıkan yemekler herkes ile beraber yenilmektedir. Ekstra yenilmesi durumunda ise kantin gibi yerlerden para karşılığında temin edilmesi gerekmektedir. Kantinden alınacak olan yemekler ise genellikle mesai saatleri dışarısında yenmektedir.

Askeri bölgelerin içerisinde asker ve çevresinin korunması için neredeyse her bölgesinde bir doktor ve hemşire bulunsa da kişilerin baş ağrısında veya boğazlarının ağrısında bu bölgelere gitmesi izin verilmemektedir. Bu yüzden de mutlaka yanında boğaz pastili ve ağrı kesici gibi küçük dozda ürünlerin kullanımına izin verilmektedir. Ancak kullanılacak bu ürünlerin içerisinde çeşitli etken maddelerin olması veya antidepresan gibi gün içerisinde yapılacak olan aktiviteleri etkileyen ürünler olması durumunda ise mutlaka bunu birliği ile paylaşması ve onların izinleri dahilinde kullanması gerekmektedir. Çünkü bu tarz ürünlerin kişinin üzerinde oluşturacağı yan etkiler askeriye içerisinde düzenin bozulmasına ve diğer insanların da aynı şekilde davranmasına sevk edebilmektedir. Bu yüzden de mutlaka düzenli olarak kullanılacak olan psikotik hapların bildirilmesi gerekmektedir.
asker kolisi iletisim telefon

asker malzeme listesi ne almaliyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder
Bize Yazın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?