Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar Hangileri

Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar

Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar – Askerlik görevini belirli bir ücret karşılığında kısa süreli bir şekilde yerine getirme imkanı sunan bedelli askerlikten faydalanmak isteyenler, özellikle ödeyecekleri ücretin tamamını peşin olarak ödemeleri gerektiği için bu yüklü miktarda ücret için krediye ihtiyaç duyabilmektedir.

Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar

Bankalar aracılığıyla bedelli askerlik kredisi çekilebilmekte ve bu sayede kişiler bedelli askerlik ücreti tutarında kredi çekerek ücreti ödeyebilmekte ve ardından bankalara göre değişen faiz oranlarında bu krediyi taksitlerle ödeyebilmektedir.

Günümüzde pek çok yükümlünün tercih ettiği bedelli askerlik için pek çok bedelli askerlik kredisi veren banka bulunmakta ve bu bankalar farklı faiz oranlarıyla ve farklı taksit imkanlarıyla 182.609,04 TL’lik kredi desteği alabilmektedir.

Bedelli askerlik kredisi veren bankalar arasında şunlar yer almaktadır.

 • Akbank
 • İş Bankası
 • Garanti BBVA
 • Halkbank
 • Vakıfbank
 • QNB Finansbank
 • CEPTETEB

Bedelli Askerlik Kredisi Var Mı?

Bedelli askerlik kredisi var mı? Sorusuna yanıt olarak; Bedelli askerlik için kredi imkanı bulunmaktadır ve günümüzde birçok banka, yasal şartları sağlayan ve bedelli askerlik yapma hakkına sahip olan vatandaşlara ihtiyaç kredisi kapsamında bedelli askerlik kredisi sunmaktadır.

Özellikle bu kredi türü, askerlik ücretini ödeyebilmeniz için finansman desteği sağlamaktadır. Bedelli askerlik kredisi faiz oranları, bankalara ve seçilen vadeye göre değişiklik göstermektedir. Güncel faiz oranları için bankaların internet sitelerini veya mobil uygulamalarını kontrol edebilirsiniz.

Bedelli askerlik kredisi başvurusu için bankanın şubesine veya internet bankacılığı üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Başvuru sırasında sizden istenen belgeleri eksiksiz olarak sunmanız gerekmektedir. Bedelli askerlik kredisi hesaplama için bankaların kredi hesaplama araçları kullanılabilmektedir.

Bu araçlar ile kredi tutarına, faiz oranına ve taksit sayısına göre aylık taksit tutarı hesaplanabilmektedir. Bedelli askerlik kredisi veren bankalar arasında Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi ve Denizbank gibi birçok banka bulunmaktadır.

Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar
Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar

Bedelli Askerlik Kredisi Kimlere Verilir?

Bedel ödemesi için gerekli maddi imkanı olmayanlar için bankalar tarafından özel bedelli askerlik kredisi paketleri sunulmaktadır. Bedelli askerlik kredisi, askerlik ücretini karşılamak için kullanılan bir ihtiyaç kredisi olmaktadır.

Ancak bu krediye sahip olabilmek için bankalar tarafından kişilerde veya yakınlarında aranan bazı şartlar bulunmaktadır. Bedelli askerlik kredisi kimlere verilir? Sorusuna yanıt olarak; Şu şartları karşılayan kişiler genellikle bedelli askerlik kredisi çekebilmektedir.

 • 25 yaşını doldurmuş ve bedelli askerlik yapmaya hak kazanmış erkek Türk vatandaşları
 • Düzenli geliri olan ve kredi taksitlerini ödeyebilecek durumda olan kişiler
 • Bankanın kredi risk değerlendirme kriterlerine uyan kişiler
 • Gelir belgesi sunabilen kişiler
 • Kefil veya ipotek sunan kişiler (bazı bankalarda)

Bedelli askerlik kredisi başvurusu için gerekli belgeler arasında ise gelir belgesi, kimlik belgesi, ikametgah, askerlik yoklama belgesi ve nüfus kayıt örneği belgeleri bulunmaktadır. Bedelli askerlik kredisi faiz oranları bankalara göre değişiklik göstermektedir.

Faiz oranları genellikle %1,5 ile %2,5 arasında değişmektedir. Bedelli askerlik kredisi vadeleri ise genellikle 12 ay ile 36 ay arasında değişmektedir.

Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar
Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar

Askerkolisi.com İle Bedelli Askerliğe Eksiksiz Gidin

Bedelli askerlik yapmaya hazırlanan ve ihtiyaç duyulan malzemeleri toplamak için zaman kaybetmek istemeyenler için Asker Kolisi, bedelli askerlikte gerekli tüm malzemeleri tek bir pakette sunan, askerlik döneminizi kolaylaştıracak hizmetleri ile sizleri memnun etmektedir.

Asker Kolisi ile tüm ihtiyaçlarınızı tek bir siparişle karşılayabilir, uzun uğraşlar ve araştırma süreçlerinden kurtulabilirsiniz. Farklı mağazalardan alışveriş yapmak yerine, Askerkolisi.com’un hazırladığı paketler ile tüm malzemelerinizi pratik bir şekilde temin edebilirsiniz.

Firmamız ihtiyaç duyulan tüm malzemeleri uygun fiyatlarla sunarak bütçenizi zorlamaz. Ayrıca sitede bulunan tüm ürünler, askerlik koşullarına uygun, dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Farklı mevsimlere ve ihtiyaçlara uygun çeşitli paketler sunmaktadır.

asker malzeme listesi ne almaliyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder
Bize Yazın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?