Asker Saati Modelleri: Şafak Sayarlı ve Klasik Asker Saati

asker saati fiyatlari

Şafak askerliğin başladığı ilk günden çok önemli bir kavram olarak karşımıza çıkıyor. Kışlanın kapısından ilk girdiğiniz andan itibaren haftaları, günleri, saatleri hatta dakikaları saymaya başlıyorsunuz.  Bu yüzden de askerler asker saati şafak sayar kullanmayı tercih ediyor.  Askerlik yaparken sevdiklerinize kavuşacağınız an ya da dışarıda özgürce vakit geçireceğiniz saniyeleri hayal etmek çok heyecan verici oluyor.

saatEskiden duvara çizik atarak ya da takvim kullanarak yapılan şafak sayma işi artık saatler sayesinde de yapılabiliyor. Asker saati kullanarak yaptığınız size özel ayarlamalar sayesinde şafağınızın kaç olduğunu her an takip edebilirsiniz.  Askerde her şey zaman üzerine kuruludur. Her şey saniyesi saniyesine yapıldığı için üzerinizde bir saat bulundurmak elzemdir.

Hem gündelik işlerinizi takip etmenizi sağlayacak hem de size gün içinde ağırlık yapmayacak bir saat bir de şafak sayar özelliğe sahip olursa birçok ihtiyacınızın küçücük bir üründen görebilirsiniz.  Tabii sizlere asker saatini nasıl ayarlayacağınızı gösterelim;

Casio Klasik Asker Saati

Asker saati casio özel olarak tasarlanan şık ve fonksiyonel bir üründür.  Saatin öne çıkan özelliklerinden detaylı olarak bahsedelim;

klasik asker saati malzemeleri

  • Saat üzerinde dijital gösterge bulunmaktadır. Dijital göstergesi sayesinde kolayca ekranı takip edebilir ve saatin size sunduğu birçok özelliği sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.
  • Asker saati şafak sayar özelliktedir. Yani askerliğiniz boyunca terhis olmanıza kaç gün olduğunu ekrandaki şafak sayma bölümünden takip edebilirsiniz. Böylece bakmak istediğiniz her an ya da sabah ilk kalktığınızda kaç gece sonra özgür bir hayata ve sevdiklerinize kavuşacağınızı öğrenebilirsiniz.
  • Saatin kordonu ayarlanabilir şekilde tasarlanmıştır. Saatin kordonu son derece sağlamdır. Bu yüzden zorlu şartlar altında dahi saatinizin kordonu kolay kolay kopmaz. Askerlik boyunca sorun yaşamadan kullanabileceğiniz bir saattir. Her bileğe özel olacak şekilde kordonu ayarlanabilir.
  • Saatin camı ise mineral cam türündedir. Son derece dayanıklı olan mineral camlar hem su geçirmez özelliktedir hem de orta şiddetteki darbelere karşı dayanıklıdır.
  • Asker saati Casio siyah renktedir. Bu haliyle hem şık hem de asker kıyafetlerinizle ve gündelik kıyafetlerinizle uyumlu şekilde takılabilir.
  • Saat dayanıklı yapısı sayesinde esneme ve kırılma yapmayacak yapıda tasarlanır. Belirli bir şiddette darbeler karşısında ya da uzun süreli kullanımda esneme yapmaz veya kırılmadan kullanabilirsiniz.

Asker saati şafak sayar özelliği yanında birçok fonksiyonu ve sağlam yapısıyla askerliğiniz boyunca kalan gününüzü takip etme ve zamanı etkili kullanma anlamında sizlere kolaylık sağlar.

Asker saati fiyatları ve ürün detaylarını öğrenmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz. Bir alt başlıkta “Asker saati ayarlama” adlı konu yer alıyor.

asker saati fiyatları

Asker Saati Ayarlama

Asker saati ayarlama konusunda sizlere pratik bilgiler vereceğiz. Asker saatinizi ayarlayarak kaç gününüz kaldığını takip edebilir ve gün içinde tüm bulunmanız gereken yerlerde zamanında olabilirsiniz. Mıntıka temizliği, yemekhane, içtima gibi tüm işleri takip ederek hiçbir yere geç kalmazsınız.

Asker saatinin üzerinde light, mode, start, reset gibi düğmeleri kullanarak ayarlamanızı kolayca yapabilirsiniz. İstediğiniz zaman sıfırlayabileceğiniz gibi istediğiniz zaman da size özel ayarlamalar gerçekleştirebilirsiniz.  Saatin üst kısmında şafak sayar özelliği bulunmaktadır.

Mode tuşunu kullanarak saatin sağladığı farklı özellikleri barındıran ekranlar arasında ilerleyebilirsiniz. Start tuşuna bastığınızda ise tarihi görebilirsiniz. Reset tuşuna basılı tuttuğunuzda alarmın kaça kurulduğunu görebilirsiniz.  Ayrıca bir menüde ayarlama yaparken reset ve start tuşlarını kullanarak ayarlamalarınızı yapabilirsiniz.

Asker saati ayarlama işlemlerini gösterdiğimize göre şimdi sağlamlığı, şafak sayar özelliği ve sağladığı özel işlevlerle askerlik boyunca en yakın yol arkadaşlarınızdan biri olacak asker saatini sizlere detaylı olarak tanıtalım. Asker saatleri askerliğiniz bittikten sonra günlük hayatta da kullanabileceğiniz şık tasarımlara sahiptir.

asker malzeme listesi ne almaliyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder
Bize Yazın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?