Denizci Temel Acemi Asker Setleri

İskenderun Deniz Er Eğitim Alayı başta olmak üzere askerliğini denizci olarak yapacak bedelli ve acemi askerlerin yanlarına almaları gereken birçok temel askeri ürün bulunuyor. Denizci temel acemi asker setleri sayesinde bu ürünleri tek tek arayıp bulmak yerine tek bir paket sayesinde temin edilmesi mümkündür.

Asker Kolisi, kışlık ve dört mevsim denizci asker setleri ile acemi askerlerin beklentilerini karşılamaktadır. Diğer asker setlerinden farlı olarak denizciler iç çamaşırı ve kamuflaj renkleri farklıdır. 6’lı asker seti içinde de bu tür farklara göre denizciler için özel ürünlere yer verilmektedir. Asker seti: kışlık ya da dört mevsim ürün seçenekleri arasından tercihlerinizi yaparak askerde ihtiyacınız olacak tüm ürünleri tek bir çatı altından temin etmeniz mümkündür.

Denizci Asker Çorabı ve İç Çamaşırı Ne Renk Olmalı?

Denizci asker iç çamaşırı rengi beyaz fanila ve siyah boxer olarak belirlenmiştir. Çorap renkleri de bu kapsamda siyah olarak kullanılır. Temel denizci asker setleri içinde bu detaylara uygun olarak askerlerin tüm ihtiyaçları karşılanmaktadır. Asker seti satın almadan önce kılık kıyafet şartlarına göre ürünler arasından doğru seçimlerin yapılması önemlidir.

Denizci asker setlerimiz içinde birçok farklı temel askeri ürün yer alır. Askerde ihtiyacınız olacak her türlü ürüne denizci temel acemi asker setleri arasından seçim yaparak güvenli şekilde temin edebilirsiniz.

Gönder
Bize Yazın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?