Jandarma Asker Setleri

Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde askerlik yapacak erlerin askere gitmeden önce yanlarına bazı temel eşyalar almaları gerekiyor. Bu eşyaların tümü jandarma asker setleri içinde yer almaktadır. Bu sayede askerde ihtiyacınız olabilecek birçok ürün tek bir set halinde kolayca temin edilebilmektedir.

Jandarmalar için özel olarak hazırlanan bu setler ile tek tek askerlik için alışveriş yapmak zorunda kalmadan kolayca tüm ihtiyaç ürünlerini temin edebilirsiniz. Asker seti kışlık veya yazlık ürünlerin yanı sıra dört mevsime de uygun setler ile asker çantanızı güvenle hazırlayabilirsiniz. Asker setleri arasından jandarma setlerini tercih ederek Jandarma Genel Komutanlığı tarafından belirlene kılık kıyafet yönetmeliklerine ve standartlarına uygun ürünleri temin etmeniz gerekecektir.

Jandarma İç Çamaşırı Rengi Nedir?

  • Tişört: Asker Yeşili
  • Boxer: Asker Yeşili
  • Çorap: Siyah

Jandarma iç çamaşırı renkleri asker yeşilidir. Tüm askeri birimlerde olduğu gibi jandarma için de farklı renk ve desenler belirlenmiştir. Bu kapsamda jandarma iç çamaşırı rengi seçimlerinde yönetmeliklere uygun paketler tercih edilerek sorunsuz bir askerlik dönemi geçirilmesi mümkündür.

Jandarma fanila, tişört veya kolsuz atlet seçeneklerinden asker boxer’ına, asker çorabı ve içliklere kadar askerde ihtiyacınız olacak birçok ürün tek bir set içinde yer almaktadır. Bot vatkası ve tabanlıktan bot boyasına, banyo havlusundan diş fırçası ve macununa kadar birçok ürün jandarma asker setleri içinde Asker Kolisi güvencesiyle yer almaktadır. Ekonomik veya her şey dahil paketler arasından hemen tercihte bulunabilirsiniz.

Gönder
Bize Yazın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?