Avantajlı Koli Fiyatı
Avantajlı Koli Fiyatı
Avantajlı Koli Fiyatı
Avantajlı Koli Fiyatı

Kışlık Askeri Malzemeler

Kışlık asker malzemeleri çetin kış şartlarında askerlik yapacak olan erlerin en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerdir. Özellikle soğuk bölgelerde görev yapacak kişiler için ihtiyaç duyulan birçok ürün sitemizde tek bir sayfa altında uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Askeriyede birçok farklı insanla ortak yaşam alanını paylaşmak zorunda olunduğundan güvenlik ve hijyen için en uygun ürünleri sizlere ulaştırmak için çalışmaya devam etmekteyiz.

Kışlık asker kolisi hakkında bilgi sahibi olarak kışlık malzemelerini tek bir dokunuşla ayağına getirmek isteyen kişilerin tüm ihtiyaçlarına uygun olarak üretilen ürünlerimiz TSK standartlarına uygun olup aynı zamanda rahatlığı en üst düzeyde tutmaktadır. Askeri kılık kıyafet kurallarına uygun bir şekilde üretilen ürünlerimiz aynı zamanda dokusu ve özel içeriği ile kış şartlarına uyum sağlayarak askerlerin rahat etmesini sağlamaktadır.

Kışlık Asker Malzeme İçeriği Nelerdir?

Kışlık asker malzemeleri içerisinde yer alan çok sayıda ürünümüz sayesinde askerlik yapan kişilerin daha rahat ve konforlu bir şekilde görevlerine devam etmeleri sağlanmaktadır. Askeri malzeme seçeneğinin geniş olduğu bilinmekle birlikte askere gidecek olan kişilerin her ürünü ayrı bir dükkana gidip almasına gerek kalmadan tek bir sayfada tüm seçenekleri sunarak zamandan ve konfordan tasarruf etmelerini sağlamaktayız.

Kışlık asker seti içerisinde yer alıp tamamen orijinal ve askeri standartlar çerçevesinde üretilen ürünlerimiz ile birlikte kışlık askeri malzemeler genel olarak şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Askeri Havlu Çorap: Çetin kış şartlarında soğuktan korumaya yarayan ipeksi dokuya sahip çoraplarımız sayesinde kişilerin hem soğuktan korunup hem de ayaklarının yaralanmasının önüne geçmek için üretilmektedir. Kaliteli bir dokuya sahip olan çoraplar bot içerisinde yara ya da vurma gibi sorunların önüne geçmeye yarayarak konfor düzeyini arttırmaktadır.
  • Asker Donu: Normal askeri don seçeneklerine kıyasla kış şartlarına daha uygun olarak üretilen asker donları sayesinde kişilerin rahat etmesi sağlanmaktadır. Birçok beden seçeneğinde bulunan asker donları kışlık asker seti içerisinde yer almaktadır.
  • Bere-Boyunluk-Eldiven: askeri kılık kıyafet yönetmeliğine uygun olarak üretilen Bere-boyunluk- eldiven gibi ürünler kış şartlarında askerlerin soğuktan korunmasını sağlamak amacıyla üretilmiş olup renk ve doku olarak tamamen standartlara bağlı kalınarak üretilmiştir.
  • Alt-üst Termal İçlik: kış şartlarının zorlu ve soğuk olması nedeniyle üretilen içlikler hem kişilerin rahat etmesini sağlayıp hem de soğuktan korunmasını sağlamaktadır. Dış görünüşe yansıyan bir etkisi bulunmayarak aynı zamanda kurallar çerçevesinde de yer almaktadır.
  • Vatka: Kış botlarının daha ağır ve koruyucu bir yapısı olması nedeni ile birçok askerin ayağında yara ve vurma yaptığı görülmektedir. Ayakta bot vurması veya yara gibi sorunların önüne geçmek için üretilen vatkalar kurtarıcı parça olarak görülmektedir.
  • Birçok kışlık malzemenin bulunduğu sitemizde uygun fiyatlarla en kaliteli ürünlere erişmek oldukça basit bir işlemdir.

Kışlık Askeri Koli Seti Nedir?

Kışlık asker kolisi zorlu kış şartlarında askerlerin rahat etmesini sağlayacak tüm ürünleri kapsayan askeri kurallar çerçevesinde üretilmiş malzeme setidir. Kışlık asker kolisi içerisinde birçok farklı asker kıyafeti seçeneği bulunduğu gibi uygun fiyata sahip bu koli sayesinde askerlerin kışın rahat etmesi amacıyla hazırlanmıştır. Orijinal olan ürünlerimizin tüm seçenekleri askeri kurallar çerçevesinde üretilerek sorunların önüne geçilmiştir.

Kışlık asker seti içerisinde yer alan termal içlik, eldiven, bere, boyunluk, vatka, kollu fanila gibi ürünler soğuktan korumaya yardımcı olduğu gibi diğer tüm ürünler de kişisel bakım ve güvenliği sağlamaya yaramaktadır. Uygun fiyata tüm askeri malzemeleri tek bir tık ile ayağına getirmek isteyen kişilerin sayfamızı ziyaret etmeleri yeterli olacaktır.

Gönder
Bize Yazın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?