Askerde en çok kullanacağınız bedelli asker malzemeleri, bedelli asker setleri içerisinde uygun fiyata sizlere sunuluyor. Yazlık ve kışlık asker setleri olarak ayrılan paketler İstanbul içerisine 1 gün, İstanbul dışına ise 2 iş günü ediliyor.

Kışlık asker setlerinin yazlık asker setlerinden farkı; içerisinde altlı-üstlü içlik set, bere, boyunluk ve eldiven ile birlikte çorapların havlu (kalın) olmasıdır.

Bedelli Asker Setleri

Yazlık (İlkbahar) Asker Paketleri

Temel Asker Setleri

Tavsiye setler

Yazlık Her Şey Dahil Setler

YAZLIK VE KIŞLIK VIP SETLERİMİZ

KIŞLIK (SONBAHAR) ASKER SETLERİ

Kışlık Temel Asker Setleri

Kışlık Tavsiye Asker Setleri

Kışlık Her Şey Dahil Asker Setleri

Bedelli Asker Seti ve Bedelli Asker Malzemeleri

Bedelli askerlik yapılan düzenleme ile birlikte kalıcı hale geldi. Yani uygun şartları sağlayan ve bedelli askerlik ücretini yatıran her aday bedelli askerlik yapma hakkı elde edebilir. Bedelli askerlik süresi  bir ay ile sabitlendi.  Bu sürecin sorunsuz bir şekilde yürütülebilmesi adına bedelli asker malzemeleri satın alabilirsiniz.

Askerliğinizin  çıktığı birliğin koşulları ve bedelli olarak askerlik yapacağınız mevsim çok önemlidir. Bu detaylar belli olduktan sonra 30 gün olsa da hazırlık aşaması başlar. Askerlik konusunda deneyiminiz olmaması ve askerlik fikrine uzak olmanız hazırlık sürecinin nasıl geçireceğiniz konusunda soru işaretlerine yol açabilir. Ancak Asker Kolisi sizler için tüm ihtiyaçları düşünerek bedelli askerlik boyunca rahat etmenizi sağlayacak özel setler hazırlamaktadır. Askerlik boyunca ihtiyacınız olacak tüm ürünleri çok uygun fiyata alabilirsiniz.

Bedelli askerlik süresi boyunca konforunuzu düşünerek hazırlanan setlerde günlük giyim malzemeleri, kış mevsimine özel çözümler, tıraş malzemeleri, güvenlik için gerekli malzemeler ve asker botları için işlevsel çözümler bulabilirsiniz. Bedelli askerlik setlerinde yer alan ürünler arasında farklı seçenekleri değerlendirmek istiyorsanız Asker Kolisi tarafından satışa sunulan tek ürünleri de inceleme fırsatınız bulunmaktadır.

Bedelli Asker Seti

Bedelli asker setleri,  bedelli askerlik süreci boyunca kişisel bakım, giyim, yatakhane gibi tüm konularda ihtiyacınız olan malzemeleri tek bir paket içinde sizlere sunmaktadır.  Uzun deneyimler sonucunda hazırlanan bu setlerde ihtiyacınız olan malzemelerin tamamı en kaliteli markalara aittir.

Söz konusu setleri satın aldığınızda askeriyenin kapısından içeri girip sadece zaman geçirmeniz yeterli olacaktır. İçeride hiçbir ihtiyacınız olmadan bedelli asker setlerinin getirdiği işlevsellik sayesinde askerliğinizi tamamlayabilirsiniz. Sizler için kıyafetlerden boyalara, tıraş malzemelerinden nevresimlere kadar her türlü askeri malzeme düşünülerek setler oluşturulmuştur.

Asker Kolisi tarafından özel olarak oluşturulmuş olan bedelli asker seti farklı ihtiyaç ve bütçelere göre bir araya getirilmiştir. Ürünler arasında 18’li her şey dahil bedelli seti,  30’lu VIP bedelli seti,  18’li kışlık malzemeler bedelli seti gibi farklı ürünler bulabilirsiniz. Setlerin içinde ihtiyacınız olan tüm ürünler bulunmaktadır.

Askeriyede bulunduğunuz süre boyunca askeri malzemelere erişiminiz olmasa da bedelliler için özel olarak hazırlanan setler tüm ihtiyaçlara cevap verecektir. Askerliğe hazırlık sürecinde her bütçeye uygun bedelli askerlere özel hazırlanan setleri Asker Kolisi üzerinden sipariş edebilirsiniz. Tüm ürünler en kısa sürede adresinize yollanacaktır.

Askerlik yaptığınız şehir ve askeri birliğinizle birlikte askerliğinizi ifa edeceğiniz mevsim şartlarına göre de bedelli askerlik setlerinden yararlanabilirsiniz.  Sizler de bedelli askerliğinizi yapmaya karar verdiyseniz ve askerlik yeriniz belli olduysa, birlikte kalacağınız süre boyunca ihtiyacınız olacak tüm ürünleri yüksek müşteri memnuniyetiyle hizmet veren Asker Kolisi ürünleri arasında satın alabilirsiniz.

Bedelli askerlik setleri ürün temini konusunda sizlere kolaylık vadeder. Normal şartlarda dükkanlarda gezerek almanız gereken ürünleri aramazsınız. Ayrıca hangi ürünü almanız gerektiği konusunda kaygı ve eksik ürün kalıp kalmadığı konusunda karamsarlık yaşamazsınız.  Askerlik hazırlığı için Asker Kolisi’ne güvenin ve bedelli askerlik için ihtiyacınız olan tüm ürünleri tek bir sette satın alın.

Bedelli Asker Malzemeleri

Bedelli asker malzemeleri  satın aldığınız sete göre değişiklik göstermektedir. Askerlik süresi boyunca ihtiyacınız olacak tüm ürünler bu setler içinde yer almaktadır. Öncelikle askerlik boyunca kullanacağınız giyim ürünlerini setlerde bulabilirsiniz.  Setlerde mevsime göre kollu ya da kolsuz fanila bulabilirsiniz. Buna ek olarak asker donu ve asker çorabı bulabilirsiniz. Tüm giyim ürünleri haki renkte olup askeriye şartlarına uygun olarak üretilmiştir.  Giyim ürünlerinin tamamı setlerde askerlik süresini göz önüne alarak 30 adet koyulmaktadır.

Kışlık bedelli asker seti satın alacaksanız soğuklar karşısında sağlığınızı korumanıza yardımcı olacak bir çok ürünü de setlerin içinde bulabilirsiniz. Kışlık olarak oluşturulmuş bedelli setlerinde altlı ve üstlü içlik setlerini de bulabilirsiniz.  Bunun yanında sizleri soğuklara karşı koruyacak polar bere, polar eldiven ve polar boyunluk gibi ürünleri de bulabilirsiniz.

Bedelli askerlik yapacaklar için özel olarak oluşturulan setlerde askeri botlar ve ayak rahatlığı için de birçok ürün  bulunmaktadır. Bedelli asker setleri içinde  bot boyası, bot parlatıcı sünger, ayak ve pişik pudrası, bot vakası, ortopedik tabanlık, bot kilidi, bot fırçası gibi ürünler bulabilirsiniz. Botu rahat giymeniz, botu muhafaza edebilmeniz ve temizliğini yapabilmeniz için tüm ürünler sete eklenmiştir.

Bedelli askerler için oluşturulan setlerde dolap içinde ve dolap güvenliğinde kullanılacak ürünlere de yer verilmektedir.  Dolap ya da valiz kilidi, yara bandı,  boyuna asmalı asker cüzdanı, iğne ve üç renk iplikten oluşan dikiş seti,  cımbız, çengelli iğne, metal dolap askısı, temiz çamaşır torbası, kirli çamaşır torbası, çamaşır filesi, elbise naylonu, kulak tıkacı, kulak temizleme çubuğu  gibi ürünler de bulabilirsiniz.

Asker Kolisi tarafından hazırlanan bedelli asker malzemeleri bir araya getirilirken kişisel hijyenini düşünenler için de son derece titiz hareket edilmiştir. Bu kapsamda tuvalet kağıdı, tıraş çantası, banyo jileti, sabun kutusu, el ve yüz sabunu, el ve yüz kremi, tırnak makası,  ıslak mendil, peçete, diş fırçası, diş macunu, ayak kokusu giderici, banyo havlusu, banyo lifi, el ve yüz havlusu gibi ürünlere yer verilmiştir.

Askeriyede her sabah tıraş olmanız gerektiğini bilmeyeniniz yoktur. Bedelli askerlik deneyiminiz süresince her sabah sorun yaşamadan tıraş olabilmeniz için gerekli tüm ürünlere bedelli asker seti içinde yer verilmiştir.  Set içinde Blue 3 tıraş bıçağı, tıraş köpüğü, tıraş kolonyası, kan taşı gibi ürünler de koyulmuştur.  Bu ürünler sayesinde her sabah sorun yaşamadan tıraş olabilirsiniz.

Bedelli askerlik setlerinin hazırlanması sırasında askerlik boyunca zamanı yakalamanızı sağlayacak  bir tane klasik asker saati de eklenmiştir. Ayrıca koğuşta dinlenme saatlerinde ayak sağlığınız için Gezer siyah terlik de sette yer almaktadır.

Bedelli askerlik deneyiminize başlamadan evvel yanınıza almanız gereken ürünlerin seçimi ve sayısı konusunda çok çeşitli söylentiler duyabilirsiniz. Çevrenizden hazırlık konusundaki tüm söylentilerin kafanızı karıştırmaması ve günlerce bu ürünleri bulmak için dolaşmamanız adına Asker Kolisi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak özel bedelli askerlik setlerini satışa sunuyor. İhtiyacınız olan tüm ürünlerin yer aldığı özel setleri hemen sipariş verebilir ve çok uygun fiyatlara zahmetsiz olarak bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Bedelli Askerlik Seti Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Bedelli askerlik boyunca ihtiyacınız olacak tüm ürünlerin ne olduğunu ve bedelli asker setlerinin niteliğini sizlere açıklamaya çalıştık. Askerlik yeriniz belli olduğu süreden itibaren hazırlık süreci başlayacaktır. Bu yüzden sizin için oluşturulan bedelli askerlik setleri satan firmaları araştıracağınız günler gelecek.

Bu bölümde sizlere bedelli askerlik seti satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı durumlardan bahsedelim;

  • İnternetten bedelli asker seti satın alacaksanız firmaları detaylı inceleyin. Güvenilir olan, güçlü referanslara sahip, yüksek müşteri memnuniyeti vadeden firmalardan ürün satın alın.
  • Bedelli askerlik boyunca kendi rahatınızı düşünüyorsanız tercih edeceğiniz setlerdeki ürünlerin konforlu ve kaliteli markalar olmasına özen gösterin. Kaliteli ürünlerin satışını yapan firmalardan asker setleri satın alın.
  • Askerliğini yapmış olanlar deneyimlerini paylaşmayı severler. Bu yüzden bedelli asker setlerini satın alırken bu konuda sizlere yardımcı olacak kişilerin yorumlarını izleyin. Müşteri memnuniyeti yüksek olan bedelli askerlik setlerini satan firmalardan alışveriş yapın.
  • Bedelli askerlik öncesinde gönderim hızları yüksek olan firmalarla çalışan satıcıları tercih edin. Böylece asker setiniz elinize sorunsuz olarak kısa bir süre içinde geçecektir.
  • Ürün tedarik sürecinde sorun yaşamayacağınız firmalar son dakika olası bir sorun yaşamanıza izin vermeyecektir.
  • İletişim kanalları güçlü olan ve hemen sipariş verebileceğiniz firmalar bedelli askerlik setlerinin satışında çok etkili bir rol oynayacaktır.

Buraya kadar genel olarak bedelli asker malzemeleri satın alabileceğiniz bir firmada bulunması gereken özelliklerden bahsettik.  Asker Kolisi bedelli askerlik yapacaklar için gerekli tüm ürünlerin satışını yapan kaliteli ve deneyimli bir firmadır. Bedelli setleri içinde en bilinen markalara ait kaliteli ürünleri bulabilirsiniz.

Bedelli asker seti arıyorsanız %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı başarmış sınırlı firmalar arasında yer alan Asker Kolisi’ni tercih edebilirsiniz. Tercihinizi bu yönde kullanırsanız bedelli askerlik deneyimi boyunca ihtiyacınız olan en ufak ürünü dahi setler içinde bulabilirsiniz. Tüm askerlik setleri uzman bir kadro tarafından tüm detaylar düşünülerek hazırlanmaktadır.

Bedelli askerlik süreci boyunca aklınıza takılan tüm soruları sormak, bedelli askerlik setleri hakkında detaylı bilgi almak, sipariş vermek ya da çok özel fırsatlardan haberdar olmak için 7 gün 24 saat WhatsApp iletişim hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.