Avantajlı Koli Fiyatı
Avantajlı Koli Fiyatı
Avantajlı Koli Fiyatı
Avantajlı Koli Fiyatı
Avantajlı Koli Fiyatı
Avantajlı Koli Fiyatı

Asker Seti Ve Bedelli Asker Paketi

Asker paketi sayesinde askere gidecek olan erler ya da bedelli askerlik yapacak kişiler rahat ve konforlu bir şekilde görevlerine devam edebilmektedir. İçerisinde gerekli olan tüm kıyafet, bakım ürünü, güvenlik malzemeleri ve daha birçok ürünün bulunduğu bu paketler kaliteli ürünleri indirimli fiyatlara ayağınıza kadar getirmektedir. Kalite ve memnuniyet odaklı çalışmamızla birlikte tamamen orijinal ve TSK standartlarına uygun ürünlerimiz ile askeriyede rahat etmenizi sağlamak için gayret göstermekteyiz.

Asker seti ile bir askere gerek olan tüm malzemelere indirimli fiyatlar ile sahip olabilecek ve görev esnasında dışarıdan bir ürüne ihtiyaç duymayacaksınız. Özellikle farklı kültür ve özelliklere sahip birçok kişinin yaşam alanı olan askeriyede kişisel ve özel alanların güvenilir ve temiz olması için çaba gösterilmektedir. Tüm bu durumları göz önünde bulundurarak askeri kurallar çerçevesinde hazırlanan setimiz ile askeriyede rahat ve konforunuzu üst düzeyde tutmak için çalışmaktayız.

Asker Seti İçerisinde Hangi Ürünler Yer Alır?

Asker seti içerisinde kıyafet, bakım ürünleri, hijyen malzemeleri, tıraş çantası, güvenlik ürünleri ve daha birçok kategoride işinize yarayacak farklı ürün seçenekleri bulunmaktadır. Tamamen orijinal olan ürünlerimizi bir askerin ihtiyaç duyduğu tüm alanları göz önünde bulundurarak set haline getirip indirimli fiyatlarla erişmeniz için sunmaktayız. Herhangi bir ürünün unutulmadan gerekli tüm malzemeleri içerisinde toplayan asker seti sayesinde her ürün için ayrı bir dükkan gezme zahmetinize girmeyeceksiniz.

Asker paketi içerisinde yer almakta olan ürünlerimiz farklı kategori ve ihtiyaçlar düşünülerek bir araya toplanmıştır. Askeriyede gerek duyulan tüm malzemelerin bulunduğu asker paketi içerisinde yer alan başlıca ürünler şunlardır:

  • Askeri Fanila: kollu ya da kolsuz seçenekleriyle ipeksi bir dokuya sahip olan fanilalar mevsim şartlarına uyum sağlayarak askerlerin rahat etmelerini sağlamaktadır. Askeri kurallara uygun olarak üretilen tamamen orijinal fanilalar asker malzemesi seti içerisinde yer almaktadır.
  • Asker Donu: askeriyede en çok ihtiyaç duyulan asker donu set içerisinde yer alarak mevsim şartlarına uyum sağlayıp tüm beden seçeneklerinde satışa sunulmuştur.
  • Asker Çorabı: Askeri botların içerisinde rahat etmenizi sağlayacak olan asker çorabı kışlık ve yazlık seçeneklerle hava şartlarına uyumlu şekilde üretilmiştir. Bot içerisinde ayak hassasiyetinizi korumaya yardımcı olan asker çorapları bot vurması ya da yara gibi sorunların önüne geçmektedir.
  • Vatka: Askeri botların kalıpları ve sürekli kullanılıyor olması nedeni ile birçok askerin ayağını vurduğu ya da yara yaptığı bilinmektedir. Ayakta oluşacak tüm bu sorunların önüne geçmek için üretilen bot vatkaları ayakta vurma ya da yara gibi sorunları engellemektedir.
  • Asmalı Asker Cüzdanı: birçok kişinin ortak yaşam alanı olan askeriyede kartlarını, nakit parasını ya da herhangi bir özel eşyasını yanında taşımak isteyen kişiler için üretilen asker cüzdanları olmazsa olmaz asker malzemeleri olarak değerlendirilmektedir.
  • Tabanlık, bot kilidi, tuvalet kâğıdı, dolap-valiz kilidi, banyo jileti, tıraş çantası, sabun kutusu, dikiş seti, çamaşır torbası-filesi, bot boyası-süngeri vb birçok ürünün bulunduğu mükemmel askeri sete sahip olmak için sipariş vermeniz yeterli olup çok kısa bir sürede kapınızda olacak ve size ulaşacaktır.

Bedelli Askere Özel Paket Seçenekleri

Bedelli asker paketi kısa bir süreliğine askerlik yapacak olan ancak tüm ihtiyaçlarını yanında götürmek isteyen kişilere özel olarak üretilmiştir. Temel asker seti gibi içerisinde birçok ürün çeşidinin bulunduğu bu paket ile kişilerin dışarıdan hiçbir malzeme ve ürüne ihtiyaç duymadan görevinin tamamlaması amacı ile üretilmiştir. Kısa bir süreliğine yapılacak olan bedelli askerliklerde de diğer askerler gibi TSK standart ve kurallarına uygun kılık ve kıyafet istendiğinden kişilerin bu paket ile sorun yaşamadan görevlerini tamamlamasına imkan tanınmıştır.

Bedelli asker paketi sayesinde kişilerin kişisel bakım, hijyen, tıraş, kıyafet, cilt bakımı ve diğer tüm ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde gidermeleri sağlanmaktadır. TSK standartlarına uygun bir şekilde üretilen ürünlerimiz tamamen orijinal olup dokusu ve kalitesi ile rahatlığı en üst düzeye çıkaracaktır. Uygun fiyatla kaliteli tüm ürünlerin bir arada toplandığı asker malzemesi seti kişilerin ayrı ayrı dükkan gezmeden tüm ihtiyaçlarını tek pakette toplamalarını sağlamaktadır. Mükemmel pakete sahip olmak isteyen kişilerin sayfamızdan sipariş vermeleri yeterli olup kısa bir süre içerisinde paketlerine ulaşacaklarını bilmeleri gerekmektedir.

Asker Kolisi Avantajları Nelerdir?

Asker kolisi içerisinde yer alan malzemeler askerliğini sorunsuz bir şekilde yürütmek isteyen ve dışarıdan ürüne ihtiyaç duymadan tamamlamak isteyen kişiler için sunulmuş mükemmel bir paket olarak sizlere sunulmaktadır. Kişilerin tüm ihtiyaçlarına yönelik olarak ürünlerin bulunduğu kaliteli malzemelerden oluşan bu paket, tamamen orijinal olup askeri kurallar çerçevesinde üretilmiştir. TSK standartları dahilinde üretilen bu ürünler bir askerin ihtiyaç duyabileceği tüm ürünleri kapsayan genel bir paket şeklinde sunulmaktadır. Askerlik yaparken dışarıya çıkma gibi durumların kısıtlı olması nedeniyle tüm ihtiyaçlara yönelik olan bu paket, aynı zamanda uygun fiyata sahip olması ile de askerlerimize sınırsız avantaj sağlamaktadır.

Gönder
Bize Yazın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?